Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérnétek pénzt a gyereketek...

Kérnétek pénzt a gyereketek párjától ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, a gyereketek még otthon él, egyetemista. Ketten laktok, a párja, aki egyébként másik városban él és hétközben ott dolgozik, általában hétvégére szokott lejönni hozzá péntek estétől vasárnap estig vagy hétfő reggelig. Ilyenkor persze a saját kajátokon kívül neki is vesztek ezt-azt, több ebédet főztök, desszertet süttök stb. Meg hát 2-3 napig nyilván ott fürdik, használja az áramot stb. Kérnétek tőle pénzbeli hozzájárulást a többletköltségekhez, ha ez így lenne majdnem minden hétvégén? (Egyébként is kevésből éltek, kb. 130 ezer ft-ból havonta.)
2018. dec. 25. 19:05
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
76%

Amikor összejöttem a párommal, én is sokat voltam náluk, mert én nem jöttem ki jól a családommal. Kvázi menekültem onnan amikor csak tudtam. Viszont amikor rendszeressé vált, hogy ott vagyok, akkor leültem anyósommal (igen, azóta házas vagyok) és mondtam neki, hogy szeretnék beszállni a költségekbe. Kiröhögött, hogy amennyi vizet vagy kaját fogyasztok, eszembe se jusson. Viszont én úgy éreztem, hogy a heti 3-4 nap akkor is sok, ha nekik nem volt megterhelő anyagilag, így nem hagytam magam. Volt, hogy bevásároltam vagy rendeltem kaját mindenkinek stb. Sosem tettek megjegyzést, én mégsem szerettem volna úgy érezni, hogy élősködöm.


Viszont mindenkinél más a normális, nem vagyunk egyformák. Ha úgy érzed, hogy havi szinten megterhelő, akkor először a gyerekeddel beszéld meg!

2018. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
35%
Biztos elkérnék tőle egy havi a 10et körülbelül.Enni,inni kap+a rezsi hétvégenként..aljon meg a menet...
2018. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
14%

Nalunk a nagymama ugy felb*szta a gázszámlát vendeglataskor mikor 5napot töltött nalunk hogy meg o volt felhaborodva mikor közöltük vele h sok a számla,es ki fogjsa fizetni.Persze egy centet se adott bele,leszarta..

Legközelebb mar nem aludt nalunk..De most a lanyod ha pasizni akar menjen,szerintem a szülőket mar azert zavarja ha a masik szobában levo gyerekenek a szexet hallja es nem hagyják nyugton aludni se..engem is zavart mikor anyám szexelt a szomszéd szobában es eleg sok minden athallatszodott

En szegyellnem magam ha ott szexelnek ahol a szüleim vannak,vendégségben amugy se illik...szerintem..mondjatok ha regen máshogy volt/most van

2018. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van, előző, nem illik, de akkor hol szexeljenek a fiatalok? Én azt tartom helyes megoldásnak, ha mikor valaki más is otthon van, szülő pl. akkor csak orálszex megy, az hangtalan. Ha pedig elmegy a szülő a boltba pl. tehát nincs otthon, akkor mehet az "igazi" szex is.

Reméljük a kérdező lányának is van ennyi esze.

2018. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
51%
Fogjak vissza magukat vagy menjen a pasija lakásába szexelni...
2018. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi utolso de nem mindenki van raallva az oralszexre,van aki a normalnal marad.
2018. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó?! Te a saját kommentedre válaszolsz? Az úgy jó :DDD
2018. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Terád ertettem de szarul jott ki a fogalmazás. :D
2019. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!