Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te mi miatt csalódnál jobban...

Te mi miatt csalódnál jobban a gyermekedben? Ha más nemzetiségű párt kerítene vagy ha bejelentené, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 19:18
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
80%

Nem csalódnék egyik miatt sem

értelmes jóravaló gyermeket neveltünk aki tudja mi a helyes és mi nem.


Ha meleg lenne akkor így sikerült csak amiatt lennék szomorú hogy félnék mások bántanák emiatt de ugyanúgy szeretném támogatnám mindenben.

2018. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Cenzúra...ezért érdemes válaszolni.
2018. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%
Tekintve hogy egy külföldön élő biszexuális nő vagyok, meglehetősen képmutató volna bármelyiken fennakadni.
2018. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%
Mi értelme választ írni, ha töröltetitek a nektek nem tetsző válaszokat? :D A sok elfogadó szülőnek kívánom, hogy kerüljön ilyen helyzetbe :D
2018. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

A sok elfogado szülő értelmes és nem rugja ki nem üti agyon nem gyogyszerezteti be nem teszi vasvillára a gyermekét csak mert meleg v biszex v leszbikus v nem tetszik h épp kék szemű,v önnáló tudata van nem gyurma és nem klon,be lehet helyetesiteni,az elfogado értelmesebb ennél.. Ez a család,nem az ahol kirugjuk a másikat ha másképp gondolkodik bármiről mint ahogy én elképzelem ,vagy mást szeret mint én...

64F

2018. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%
Egyiket miatt sem csalódnék, max. akkor aggódnék, ha teljesen más kultúrából származó párja lenne, hogy ne használja ki vagy nyomja el (ezt arra az esetre értem, amikor úgy tűnik, hogy felvilágosult az illető).
2018. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
Bár nekem lányaim vannak, de akkor csalódnék bennük a legjobban, ha egy retkes élhetetlen c@@ányt hozna bármelyikük is haza.
2018. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%

Ha az én gyermekem jövendőbelije nem turulmadár hátán,talpig matyóhímzésben,karikásostorral a kezében érkezik,akkor be se tegye a lábát a házamba .:D

Viccet félretéve,szomorú,hogy ez a kérdés megszületett ,és még szomorúbb,hogy élőben is rengeteg példát látok erre a fajta visszamaradottságra,vagy rosszindulat,tolerancia maximális hiánya,nem is tudom minek nevezzem . Sajnálom ezeket az embereket ,mert borzalmas lehet úgy élni ,hogy kiveri a biztosítékot ha külföldi menyed van .

2018. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Egyik sem probléma.
2018. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
34%

Egyik esetben sem csalódnék benne.


Abban az esetben mondjuk szomorú lennék, ha egy vallásos szektába keveredne, vagy onnan lenne párja..


De ha meleg lenne, vagy fekete/sárga lenne a párja, nem is gondolkodnék ilyeneken, hogy "Hú hát én mekkorát csalódtam most Pistiben!"

2018. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!