Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg vele?

Hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Anya dohányzik bent a házban is. Engem ez nagyon zavar nem dohányzóként. Kicsi a házunkban a füst még jobban áll a levegőben és én undorodok a füsttől.Már többször is mondtam neki, hogy csak kint gyújtson rá, vagy csak menjen át egy másik helyiségbe.Ő emiatt csak ideges lesz és azt mondja, hogy ne akarjam megmondani, hogy mit csináljon, meg hogy én mindig csak kötözködök stb... Utálok, ezért veszekedni, főleg Anyával.

Segítsetek, normális válaszokat várok!


2018. dec. 30. 10:04
1 2
 11/13 oddbarbie1975 ***** válasza:
53%
Apukám is cigizik, de még ő is lemegy az utcára cigizni. Ő is a saját lakásában lakik anyukámmal.
2018. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Mondd, hogy 1-2 jegyet levonnak rólad a suliban emiatt.

A mi osztályunkban az idős, vasszigorú tanítónő "büdös"-nek nevezte azokat a gyerekeket, akiknek a ruhája, szerei át voltak itatva a dohányfüsttel.

Mintha a gyerek tehetne róla...

2018. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Látom nem nézed a válaszokat, de nyisd ki az ablakot :P
2019. jan. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!