Miért nem tud örülni?

Figyelt kérdés
A férjem kapott a lányunktól egy pár hallókészüléket karácsonyra. Az üzletben a férjem választotta ki, és be is állították neki. Azóta morog a férjem egyfolytában. Ez hülye ajándék volt, minek ez stb. Előtte csak ült és nem szólt senkihez. Mondtam neki hogy így jobban ért mindent de csak legyintett. Mit lehetne vele csinálni? Attól tartok elvesztem a lányom támogatását.

2018. dec. 31. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy zavarja, hogy szüksége van rá.

Az unokatestvéremnek is kell, de évekbe tellett, mire egyáltalán rá lehetett venni, hogy csináltassa meg. Utána sosem hordta, mert "nem jó", de a "jó" túl drága lett volna:S Mostanra eljutottunk odáig, hogy ha munkába megy vagy ha megyünk hozzá, akkor beteszi, de máskor most sem használja:S


Ettől függetlenül szerintem meg kellett, hogy csináltassátok, most már csak rajta áll a dolog, nincs "kifogás".

2018. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Lehet egy pár oka.

- Zavaróak nagyon a hangok, hozzá kell szokni.

- Zavaróak nagyon a hangok, nincs jól beállítva, a jó beállítás sajnos olykor elég időigényes, egyéni érzékenységtől, fájdalomküszöbtől stb függ.

- Fáj neki, hogy szüksége van rá, elkezdte érezni, hogy függ ettől az eszköztől.

Milyen hallókészülék ez egyébként? Kéthetes próbahordás van végleges vásárlás előtt, mert mindig csak adott szituációban derül ki, mennyire jó az adott készülék (beállításoktól és egyéntől is függ).

2018. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A próbahordás megvolt és nem voltak gondok. Azóta morog mióta ki lett fizetve hogy hülye ajándék, rossz ötlet, felesleges. Minek ez nekem? Visszamentem vele az üzletbe karácsony után a boltba de nem volt gond.
2018. dec. 31. 09:06
 4/13 A kérdező kommentje:
Siemens apró készülék.
2018. dec. 31. 09:07
 5/13 anonim válasza:
65%
Lehet olyat hallott amit nem kellett volna?
2018. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Itthon biztos nem.
2018. dec. 31. 09:37
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet az, hogy amikor megtudta az árát, akkor valami "szégyenérzet" keletkezett benne, hogy ilyen értékű ajándékot kapott a lányától, amit saját maga alig tudott volna megvenni és ezért egyben "kisebbségi érzése" is lett ?? A férfiak is nehezen viselik el azt az érzést, amikor kiszolgáltatottnak ill. gyámolításra szorulónak kezdik érezni magukat.
2018. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
"Attól tartok elvesztem a lányom támogatását." Akkor nagy baj van nálatok és ez független a hallokészüléktöl.
2018. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Utolsóval egyetértek gyanitom h itt a hallokészülék a legkisebb probléma ez a cirkusz maga a tünet..
2018. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
54%
Szerintem csak rosszul esik neki, hogy szüksége van rá!
2018. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!