Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ciki 32 nőként a...

Nagyon ciki 32 nőként a szüleimmel lakni?

Figyelt kérdés
nincs párom
2018. dec. 31. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
89%
Persze adodhat mas helyzet is de hogy menekultél otthinrol az sem önszantadból volt. Marha drága az albi sajna vidéken is. 60 70 plusz rezsi. Egy minigarzon 2 havi kaucióval.
2019. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
7%

Az elet rendje a gyerek felnott lesz es onnalo

Ha ez nem sikerul 32 ev alatt ott psyhologus kel komoly gondok vannak.

Egy egeszseges fiatal onnalosagra vagyik sajat feszek es sajat par.

Aki ezt nem erzi 32 evesen az venlany gyerekpozicioban

Miert akR valaki 32 evesen gyerek lennei ?

2019. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
90%
De lehet pl hogy nemrégóta van egyedül. Gyerekpozíció ide vagy oda kúr va nagy xarság beválalni hitelt is, hogy kulon tudj lenni. Ezt is figyelembe kell venni sajnos.
2019. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 A kérdező kommentje:
mindig itthon laktam és nekem szüleim rendesek.
2019. jan. 1. 10:54
 55/89 anonim ***** válasza:
79%

Az anyum is rendes, a legjobb barátom. Nem volt gazdag, de pont annyit összespórolt 22 éves koromra, hogy vegyen nekem lakást.


De ő ismerte mindkettőnket: azt mondta, szívesen lakna velem egész életemben, de akkor soha az életben nem leszek önálló. Igaza volt.


Engem nem zavar, ha valaki a szüleivel lakik. Én is ismerek ilyet. 30 éves, még nem járt postán, a pénzét csak magára költi, főznek, mosnak rá (az elmaradottabbaknak hozzáteszem: nő az illető). Minden anyuka, nagyi intéz helyette.


A munkamegosztással semmi gond, csak a legtöbb ilyen helyen szépen lassan kiderül, hogy nem önálló a felnőtt. Ami szintén nem baj, csak akkor ne reklámozza úgy magát, hogy önálló.


Azért elég kemény dolog volt az első pár hónap. Lehet, hogy csak nekem, de amikor rájössz, hogy már nem csak zsebpénzed van, hanem mindenre be kell osztani a pénzt és az időt, az teljesen más, mint otthon.

2019. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
84%

"Az meg még cikibb,hogy párkapcsolata sincs."


Hány éves vagy 15???

Házasként mondom, hogy inkább legyen valaki egyedül, de boldogan, mint egy olyan "párkapcsolatban", ahol aztán írhatja ki a kérdéseket, amik így kezdődnek hogy "a párom így meg úgy le se szar, iszik, veri a gyereket stb stb". Igen tudom, hogy nem csak ilyen kapcsolatok, házasságok léteznek (szerencsére), de nem kéne ekkora piedesztálra emelni azt a tényt, hogy valakinek "kapcsolata van", mert az önmagában nem jelent semmit. Nézz be a felnőtt párkapcsolatok kategóriába, vagy a gyerekvállalás kategóriába, ott megláthad mennyi kapcsolat működik irdatlan rosszul, sok esetben sajnos még egy gyereket is sikerült összehozni ebbe a nagy "boldogságba".


Kérdező, te meg ne egy ilyen ZS kategórás oldalon keress önigazolást, ahol a sok nulla saját élettel rendelkező azt nézi kibe tudna végre egy jó nagyot belerúgni. Vagy a sok "feleség/barátnő/jegyes", aki marha büszke arra hogy neki van pasikája férjecskéje, csak arról nem beszél hogy mekkora trágyadomb az egész, de sebaj a facséra kell a műsor. Ciki az amit Te annak érzel, és ha valami jó neked, akkor az semmi esetre sem lehet ciki. Ha te pár nélkül vagy boldog, akkor élj pár nélkül, hála az égnek nem a középkorban élünk, hogy minden nőnek 18 évesen házasodnia kell meg leszülni pár gyereket, hogy a falu szájára ne vegye.

A szülőkkel éléssel sincs semmi baj abban az esetben, ha van munkád egyébként, és képes vagy beszállni a közös kiadásokba.

2019. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
92%

Mi az a "psyhologus"????

Jesszusom. Két "házasság az élet rendje" meg "5 puja" között tanulattál volna, legalább írni.

És az ilyen osztja ki a másikat hogy mit kellene....

2019. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
100%
56os igazad van ahogy írtam te bővebben ugyanazt. Szóval ha nem vagy útba és nem csak elvered magadra amit keresel bizonyos szintig okés
2019. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
86%

Én is tesom is kozel 30 eves korunkig ( ő tovabb) a szüleinkkel laktunk. Egyreszt oriasi csaladi hazban laktak tobb szinten, teljesen ertelmetlen lett volna alberletet fizetni. Mondjuk minket 18 utan nem kezeltek gyerekkent es nem kerdeztek hova megyunk.

Mai 100-120e Ft-os albiarak mellett ertelmetlennek talalom az elkoltozest (immaron szulokent), ha van eleg hely es senkit sem zavar a szitu.

2019. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
87%
Nem bizti hohy érdekli a rokont hogy neked nem éri meg. Nekem keresztyzüleim viselkedtek úgy bar szintes hazuk volt. Felmentem mu ka miatt 300 kmerre lakni és azt hitték pár hónap és továbbállok pesten 130 ezres fizetés mellett. Most meg trsóméktól ahogy fentebb. Okés 2 és fél ev sok, de hazaadtam meg hidegkaját mososzert stb külön vettem. Az a helyzet hogy sok ember olyan hogy: ha nekem megdöglött a tehenem dögöljön meg a másiké is! Lefordítva ha ők fizetik a hitelt vagy drága albit nehogymán te meg gyűjtögess hazra! Fulladj meg te is a terhek alatt mint ők... de ezerféle élethelyzet lehet sajnos
2019. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!