Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit engednétek meg...

Szülők! Ti mit engednétek meg a 16 éves lányotoknak és a barátjának?

Figyelt kérdés
Gondolok itt találkozások számára és hosszára meg ilyenek.
2019. jan. 2. 21:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha már 8 hónapja együtt vannak, miért ne aludhatnának együtt?

El kell mondani, hogy mikor hol vagy, és időben be kell mutatni a fiút.

2019. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
#9 lényegtelen, hogy te mit gondolsz. Ha egy 16 évest eltiltanak, akkor előbb utóbb megunja a dolgot és hazudni fog a szüleinek. Hány osztálytársam adta be a szüleinek, hogy egy barátnőjüknél alszik, közben ment a barátjához. Olyan is volt, hogy az egyik lány összeveszett a barátjával és éjjel 2-kor én mentem érte. Addig ott ült az utcán majdnem egy órát mert tőlem messze volt de konkrétan 15 perc alatt hazaért volna ha a szüleit hívja. Csak nyilván akkor borult volna a bili. Az ilyen szituációl elkerülése miatt nagyon fontos az őszinte kapcsolat a gyerek és a szülő között de ehhez elengedhetetlen, hogy ne korlátozzák le teljesen a gyereket.
2019. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Minden tiltás csak ellenkezést vált ki és a gyerek-szülő kapcsolatot rontja. Én inkább a nemi felvilágosításra, a fogamzásgátlásra hívnám fel a figyelmét és elbeszélgetnék vele az ilyen szerelmi élmények lelki vonatkozására, arra, hogy a testi vágyak kiélése csak akkor hoz tartalmas élményt, ha a megfelelő lelki/érzelmi tulajdonságokkal rendelkező partnerrel történik. Az igazi párkapcsolatban mindkét fél kap valamilyen többletet, mentális ártelemben is, emberileg több lesz, nem veszít, hanem nyer kölcsönösen, tehát nem lépcsőfoknak tekinti csak a megtörténteket.
2019. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igazából édesanyám lehet azért ilyen mert neki édesapámmal volt az első kapcsolata(igaz akkor 18 éves volt) és 3 év járás és 13 év házasság után válás lett a vége. Viszont a barátom szülei 15 éves koruk óta együtt vannak. Ők többet engednének nekünk. Lehet hogy azért mert fiuk van. Tényleg lehet meg kéne próbálni a beszélgetést. Egyébként most heti háromszor találkozhatunk max 2 órára(szünetben esetleg több)
2019. jan. 3. 09:58
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

9#


Szülő vagyok, 16 lesz a lanyom. Ha ez tényleg igy van ahogy a Kerdezo irta akkor biztos megengednem. Szazszor inkabb mint vmi otvar putri helyen legyenek egyutt - mert akik akarjak ugy is megoldjak. Elenken emlekszem a szuleim tiltasara - rosszabbul jartak mintha meg tudtuk volna beszelni.

Ha rendes a fiu akkor semmi kifogasom, van kulon szobaja, aludhat, engem sosem zavartak a gyerekeim baratai, sot jobban szeretem ha vannak nálunk.

2019. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
3%

Itt negy kamasz van volt

3 lany egy fiu.

Szabalyok

Iskola diakmunka hazimunka sport barat ex a sorrend

Mindenki otthon alszik 24 itan nincs tobb vendeg itt mindenki hazajon hazamegy

Amig nalunk elsz ezeket betartod

Randi hetvegen teljesen oke sok sok kozos programmal.

Apast anyast akkor jatszol ha felnott leszsl

Felnott onnalo kereset es onnalo haztartas

2019. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Gyakorlatilag szinte bármit, legalábbis ezekbe biztosan nem akarnék beleszólni.
2019. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%
Akármit, amíg nem áll bukásra pl.
2019. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%

9 éves még csak a lànyom, van időnk erre...De!Nem leszek olyan begyepesedett mint az utolsó hozzàszóló az biztos!

16 voltam amikor a szüzességem elvesztettem, és az baromira nem tegnap volt.

A lényeg, hogy bízzon meg bennem, ha kell, kérjen tanàcsot(az csak hasznos lesz), és engedje, hogy felvilàgosítsam a védekezésről.

Hétvégente nyugodtan alhatnak együtt, természetesen a tanulàs rovásàra ne menjen a kapcsolat.

"Aki tiltàssal nevel, az hazugsàgra tanít, mert hazudni könnyebb, mint hibàt ismerni el."

2019. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

Időpont tegnapelőtt 06:56

Ki mondja meg, hogy mi a "való"? Egyáltalán mit jelent ez? Feltűnt, hogy a posztmodern korban vagyunk, ahol már talán itt lenne az ideje szabadelvűen állni a dolgokhoz? Ennek a korszaknak rengeteg rossz velejárója van, a kamaszok szexualitás iránti érdeklődését én nem nevezném annak. Ha lenne lányom, ami egyébként nem lesz, mert én egy bűnös meleg ember vagyok, akinek kötél járna a felvilágosult Iránban, és még a teljesen hiteles Biblia is elítél engem - sad story -, én megengednék neki bármit. Persze, ez, hogy bármi, relatív. Amennyiben nem kell részegen egy züllött szórakozóhelyről összeszednem, és kellőképpen járatos elméleti síkon a szexualitás területén - lássuk be, a fiatalok jelentős része, még ha nem is vallja be, de az interneten olvas ilyen témában cikkeket -, akkor nincs semmi probléma.

2019. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!