Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit engednétek meg...

Szülők! Ti mit engednétek meg a 16 éves lányotoknak és a barátjának?

Figyelt kérdés
Gondolok itt találkozások számára és hosszára meg ilyenek.
2019. jan. 2. 21:52
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
57%
Kérdező, én aterzem, mert nekem sem engedtek szinte semmit ennyi idősen. Meg is lett a böjtje, elég sokat hazudoztam abban az időben, a legtobbrol meg most sem tudnak. Nem tudják, mi igaz a heti 4 nulladikbol, a barátnős moziból, lekesett buszokrol, dupla edzés, megbeszélések, alibi hasmenés miatti betegszabi a suliból stb stb.. A te korodban én mindenre elszánt voltam, ha pl a barátommal akartam találkozni, szexelni, aludni. Nem éreztem jól magam a sok hazudozás miatt, meg is fogadtam, hogyha egyszer szülő leszek, nem fogom tiltani a gyerekem semmi ilyentol, inkább fel fogom rendesen vilagositani, és remélni, hogy megbizik bennem annyira, hogy majd beavat a szerelmi életébe.
2019. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
8%

Komoly beavat a szerelmi eleteben

Mekkora naiv baby vagy

Szulo nem baratno felelos erted

2019. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!