Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » -Ekezet nelkul irok, s lehet...

-Ekezet nelkul irok, s lehet rossz kategoria bocsanat- Hogyan tudnám feldolgozni apam halalat?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, edesapam nagyon pici korom ota egyedul nevelt, mivel anyam nem volt kivancsi ram s elvaltak. Tegnap rossz allapotban talaltam ra apamra,futottam a szomszedhoz s hivtuk a mentoket, akik pedig a mentohelikoptert.. A szomszed,akihez mentem apam jo s megbizhato baratja, mintha a 2.apam lenne. Fel hivtuk keson a korhazat, s kozoltek, hogy mar csak lelegezni tud, de nehezen. Tudogyulladasa van, s nem is mukodik a jobb tudeje. Behivott az orvosa, s kozoltek velunk, hogy meghalt.Elotte ejfel-hajnal tajban agyinfarktusa volt. Azota is zokogok, nagyon hianyzik...

Hogy tudnam feldolgozni? S mit lehetne tenni? Apam baratja s annak a csaladja(apukaja,anyukaja, s testvere) segitenek, de szuksegem lenne tanacsra. Mit tehetnek? Van itthon egy apammal kozos kutyam, s bar nem vallalna apam testvere, de ot a kutyust nem akarom elhagyni. Mit tehetnek? Egyeduli gyerek vagyok.


2019. jan. 4. 04:44
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos fiatal korú vagy, úgyhogy nem élhetsz egyedül Gyámot kell keresned, aki ellát. Nagyszüleiddel milyen a kapcsolatod?
2019. jan. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jézusom, részvétem... Mikor töltöd a 18-at?
2019. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Részvétem :( légy erős! Kitartás!

Mikor leszel 18 éves?

2019. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Hány éves vagy?

Keress talán egy szakembert.

Nagyszüleid? Vagy ésesapádnak nem volt(ak) testvérei talán ida kéne menned!

Szörnyű volt ezt végig olvasni sajnállak!

De kérlek írd meg,hogy háby éves vagy mert fontos!

2019. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja bocs!

Azt szerettem volna kérdezni,hogy mikor töltöd be a 18 at nem azt,bigy hány éves vagy bocsánat!

2019. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!