Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Barátnőm 16 éves el vetethet...

Datruth kérdése:

A Barátnőm 16 éves el vetetheti a gyereket vagy nem?

Figyelt kérdés

A barátnőm 16 éves,én 19. ő saját döntése szerint elvetetheti a gyereket vagy nem?

milyen beleszólása van benne a lány annyának?

és nekem?

(én is a szüleimnél élek és ő is)

a barátnőm ő nem tudja még pontosan hogy meg szeretné e tartani vagy sem,

én nem szeretném.

a barátnőm annya viszont igen.

(körülbelül 1 hónapos lehet)



2019. jan. 5. 12:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan. ha a férfi nem akar gyereket, akkor gumit húz, és nem lesz gyerek. Ennyi a nagy titok.


Jaaaaaa........ hogy könnyebb csak a nőre nyomi a védekezést, meg kényelmesebb? Akkor apám így jártál.

2019. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
1%

Nő meg kikörmöli a gumit a pénzes pasinál..

40F

2019. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22%
Ma már annyi féle védekezési mod van de a magyar nők 60% nem tudja használni mert nem világositják fel őket vidéken borzadály h 20 éveseknek fogalmuk nincs a testükről de digi dugiznak leginkább c tipusuak,meg babáznak le 4 5 öt mert egy gumit v gyogyszert nem tudnak elintézni..
2019. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%

#3 az azért ritka undorító szülő kell, hogy legyen, aki elpaterolja otthonról a terhes, kiskorú lányát! Arról nem is beszélve, hogy nem teheti meg, a szülő egészen addig, amíg kiskorú a gyereke (de adott esetben még tovább is, ha például nagykorú és nappalin tanul) köteles támogatni.


Ha a lány végül úgy dönt, hogy megtartja, akkor szíve-joga. Azt ne firtassuk, hogy elcseszi-e az életét vagy nem. Ismerek olyat, aki kiskorúként szült, ma meg boldog fiatal édesanya, a gyerek apjával együtt él a mai napig. És ismerek olyat is, aki szintén kiskorúként szült, és imádja ugyan a gyerekét, de nagyon nehéz neki a mindennapokban egyedülálló anyaként.


Én is azt mondom, ha már megcsinálni sikerült a gyereket, akkor igenis, maradj mellette és támogasd, bármi is legyen a kimenetel!

2019. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
28%
Mi lett?Megtartotta barátnőd?
2019. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
sajnos el! de megbántam már! nem szép dolog el vetetni egy gyereket! :(
2019. aug. 3. 14:05
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy nem szép dolog, de még mindig jobb, mint egy gyereket arra megszülni, hogy se kaja, se lakás, se idö vele foglalkozni. Szóval ez volt szerintem a kevésbé rossz megoldás.
2019. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!