Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés
15 éves a lány, és egymásba szerettek egy fiúval, viszont a fiú nagyon messze lakik. A lány kitalálta, hogy a fiúhoz szeretne menni, mert a fiúnak most lesz a szülinapja. Előtte még sosem találkoztak, ezért a lány mindenképp szülővel menne, hogy ne legyen okuk aggódni érte. Szerintetek ez nagy kérés lenne a lány részéről?
2019. jan. 8. 03:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

Azért gondolkodjatok már. Nem mindegy, hogy egy Budapest-Kecskemét a távolság vagy egy Kaposvár-Debrecen. Vagy még messzebb.

Egy távkapcsolat 15 évesen 99,99%-ban nem fog működni, másrészről meg nem kis elvárás azt kérni a szülőtől, hogy malmozzon egy vadidegen városban egy napot, amíg a gyereke egy szülinapon van. Ha annyira találkozni akarnak, oldják meg félúton, szülői kísérettel. Ha az nem működőképes simán, akkor nincs miről beszélni.

2019. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
47%

"Ha annyira találkozni akarnak, oldják meg félúton, szülői kísérettel."

Ezt te reálisnak gondold????

A fiú feltehetöleg a születésnepját a barátaival IS akarja tölteni, a félúton üenneplés ma´r csak ezért is értelmetlen hülyeség.

Másrészt a szülö ugyanúgy egy ismeretlen várodban van, és akkor már teljesen mindegy, hogy hol! A különbség csak annyi, hogy mindenki rosszabb helyzetben van.

Ezt sosem értettem, miért jobb "félúton" találkozni, ennek semmi értelme, sem anyagilag, sem egyébként.

Ha tartósabb kapcsoaltról van szó, akkor sem a "félút" a megoldás, hanem a "felváltva" itt vagy ott találkozás.


De a kérdésre visszatérve, ha a lányom el akarna menni EGYSZER a barátjához a születésnapjára, és megkérne, hogy kísérjem el, akkor ezt minden további nélkül megtenném, ez így semmivel nem kockáztosabb, mintha itt heylben menne valakihez ünnepelni!

2019. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Nem hiszem, hogy egy szülinap, családi, baráti társaságban lenne az ideális alkalom arra, hogy két kvázi idegen végre találkozzon egymással.

Egyébként én is úgy gondolom, hogy jöjjön a fiú először.

És nem is autóznám át a fél országot azért, hogy tök idegen emberekhez menjek, akikről semmit sem tudok. Aztán ülünk ott a vendégseregben? Vagy hagyjam ott a gyereket? Nem.

2019. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%
Persze, egymásba szerettek! Remélem, te nem a szülő vagy, mert akkor nagy kár volt szaporodnod, ha ennyi eszed van. Az is lehet, hogy a fiú nem is fiú, hanem szórakozó tinilányka, 80 éves öregapó, vagy 150 kilós perverz. Azért aztán érdemes utazgatni...
2019. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

És majd a szülő tartja a randi közben a gyertyát, vagy hogy kell ezt elképzelni?

Szerintem egy 15 éves kislány még ne pasizzon, több km-re élő fiúval meg aztán főleg ne.

2019. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%
Én elkísérném. Addig jó, amíg kísérettel megy oda:)
2019. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen, a lány vagyok. Úgy néz ki elengednek a szüleim, úgyhogy már mindegy.
2019. jan. 8. 11:12
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

Egymásba szerettek, holott még sosem találkoztak?


Komolytalan az egész! Nem engedném és nem mennék vele.

2019. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%

Goldmund !


Emberek ezrei, ha nem százezrei járnak így. Aki magányos, szeretetére vágyik, érzelmileg olyan nyitott és serul3k3ny lesz, hogy bizony beleszeret simán valakibe, akit nem ismer. Nézz meg egy pár Catfish epizódot, és már nem is lesz olyan hihetetlen

2019. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%

AZT HISZI, hogy beleszeretett!

Ez kb. olyan, mint a filmsztárok, énekesek iránti rajongás. Nem ismeri, kialakít róla egy ideálképet, és ABBA AZ IDEÁLKÉPBE SZERET BELE.

Mert azt ne mondja nekem senki, hogy úgy meg lehet valakit ismerni, hogy személyesen még nem is találkoztak.

2019. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!