Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés
15 éves a lány, és egymásba szerettek egy fiúval, viszont a fiú nagyon messze lakik. A lány kitalálta, hogy a fiúhoz szeretne menni, mert a fiúnak most lesz a szülinapja. Előtte még sosem találkoztak, ezért a lány mindenképp szülővel menne, hogy ne legyen okuk aggódni érte. Szerintetek ez nagy kérés lenne a lány részéről?
2019. jan. 8. 03:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
26%
Épp elég, ha azt hiszi, Goldmund.
2019. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
14%

DE, BELE LEHET szeretni így valakibe, ha nemvagy annyira felületes, hogy CSAK a kinézete számít!

Aki az EMBERT nézi a másikban, meg hogy milyen közös érdeklödés van, annak ez nem probléma.


Mi így jöttünk össze a párommal ezelött 15 évvel, szóval nem csak rajongásról volt/van szó!

2019. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Én szülőként nem fogadnék a lakásomban egy számomra vadidegen személyt a hozzátartozójával, akit ráadásul még a fiam sem ismer. Eleve nem igazán bízom az emberekben, annyi szörnyűség történik mostanában. A fiú szülei várnak benneteket szeretettel? Akkor menjetek nyugodtan! Szerencsére az én gyermekeim sosem hoztak haza alig megismert lányt, csak amikor már egy ideje együtt jártak, akkor mutatták be az aktuális barátnőt.
2019. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
24%
Én semmiképp sem lennék elutasító, úgymond 'jutalmazva' az őszinteségét. (Jobb, mintha meglógna, aztán kerestethetném a tejes dobozon.) Valóban jó kérdés, hogy melyik az a messzi város, kicsit jobban belekérdeznék a dolgokba és, ha semmi gyanús nem szúr szemet, el tudnám képzelni, hogy szállást foglalok, ő (mi) meglátogatjuk a fiút, a maradék időt pedig eltöltjük városnézős anya-lánya programként. (Talán az utolsó lehetőségek egyike...)
2019. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem. Azt írod, "egymásba szerettek" aztán meg azt, hogy sose találkoztak... Most akkor melyik?
2019. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ezt nem teljesen tudom elképzelni.

Akkor anyu is beül szülinapozni a 15 évesek közé? Biztos mindenki örülne :D

Vagy anyu az autóban ücsörög addig, amíg bent megy a bulika, és akkor egyrészt el van cseszve a napja, másrészt semmit nem ér hogy ott van?

Értelmetlen ötlet.

2019. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!