Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám odavan az öcsém barátnőj...

Anyám odavan az öcsém barátnőjéért. A feleségemmel miért nem ilyen?

Figyelt kérdés

Anyámnak elvei vannak! Ő operába jár, soha nem káromkodott, ő lenézi a buta-bűnöző embereket, ő több egyetemet végzett!

5 év után vettem el a feleségemet, de 10 év kapcsolat után se ajánlotta fel neki a tegeződést! Pedig nem öreg, 18 évesen szült! Most 45. A feleségem 30, én 27. Nem nagy korkülönbség, sőt ugyanaz a foglalkozásuk, ugyanazt az egyetemet végezték. Mindig jóban voltak, mindig mondta nekem is mennyire szereti. Aztán az öcsém hazavitt egy csajt, kezdő fodrász. Olyan akiket anyám lenézett mindig is! Ehhez képest a második találkozáskor már tegeződést ajánlott fel és együtt járkálnak egy csomó helyre! A csaj káromkodik az ünnepi ebédnél, hisztizik, eldobta az étkészletet a kezéből mert mérges lett!!!! Ebben nekem az esik rosszul, hogy egyrészt az ilyen csajokat évekig szidta! Másrészt nagyon gáz hogy az unokák előtt magázódnia kell a feleségemnek! A kis csitri meg tegeződik, puszilkodik. Anyámnak elvei vannak, ő régimódi, ő elitista! Ő nem áll le csak úgy senkivel. Most meg együtt mennek síelni!

Ilyenkor egy családi eseménykor szóljak be neki, hogy 2 hónapja még lecsúszott, droidnak mondta a kétkezű munkásokat és a saját fodrászát is egy butus kislánynak mondta aki másra nem jó, mert ehhez a szakmához nem kell ész?

Már nem is szívesen találkozunk vele és ezt is a szememre veti! Mondtam neki hogy menjen a Vivikéjéhez inkább, vele úgyis egy hullámhosszon vannak! Ne alázza a feleségemet!

Mi lehet ennek a háttere? Jobban szereti az őcsémet? Mert a párom nem ártott neki soha, nagyon kedves nő! És állítólag nagyon szereti, most is ezt mondja. De ez az új csaj még nekem is vállalhatatlan, nem még az operába járó Anyámnak, akinél TV nem lehet a lakásban mert az a kultúra halála!


2019. jan. 11. 18:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%

Úgy van!

Meg kell mondani az anyándak, hogy ne magázzodjon! Olyan undorító!


Amúgy te mit szólsz, ahhoz a verzíohoz, hogy anyád azért magázta a feleségedet mert tiszteletreméltóbb, mint az öcséd párja?

2019. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha eleve rossz a kapcsolat kierőszakolni se fogod..
2019. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%

"Másrészt nagyon gáz hogy az unokák előtt magázódnia kell a feleségemnek!"

Az én apám magázza az anyját. Még előttem is. És a húgaim előtt is. Nincs ebben semmi gáz.

Anyád meg annak ajánlja fel a tegeződést, akinek akarja. A feleséged valószínűleg nem szimpi neki.


Ezzel együtt persze nem értek vele egyet, de én egy vállrándítással elintézném a dolgot, nem zavarna ennyire.

2019. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
41%
Én csak próbálom felvázolni magam előtt a csali helyzetet és kiegészíteni a hiányos képet. Hiányzik az apád, általánosabban fogalmazva: hiányzik anyád mellől egy férfi. Így anyád tekinti magát a "családfőnek", aki ráadásul a több egyetemi végzettségével szellemileg is magasabbrendűnek érzi magát. Erre odajön egy külső női személy, akinek ráadásul vele azonos végzettsége is van, akivel esetleg őt össze lehet hasonlítani, hiszen annak is vannak gyerekei, tehát a magasabbrendűséget a magázódással lehet érzékeltetni. ennek pont a tükörképét mutatja a kis fodrászlánnyal szemben, akivel nyugodtan tegeződhet, hisz az nem jelent számára konkurenciát.
2019. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
36%
feleségeddel magázódik, mert "egyenrangú fél", vele kiéli az "elit" énjét. öcséd nőjével meg a "ringyó" énjét, aki titkon lenni akar, csak az eszét játssza.
2019. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
Rivalizáció lehet, ahogy előttem is írták, illetve talán egy jó adag megkönnyebbülés, hogy az öcséd nem meleg. Nálad ettől nem tartott, ezért rivalizál a nejeddel, míg az öcséd mellől fél "elzavarni" egy lányt, ezért masszívan jópofizik.
2019. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
41%
Attol h nőt visz haza még lehet meleg sok meleg házasodik is alibiből ahelyett h vállalná magát.. :(
2019. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
valószínűleg az lehet a háttérben, hogy nem akarja elriasztani a csajt, mert örül, hogy végre van valakije az öcsédnek
2019. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%

Végre egy férfi, aki rögtön kiáll a felesége mellett az anyjával szemben!...


Amúgy meg... Én türelmesen várnék, hogy mi lesz, mégha nehéz is, mert új seprű jól seper ugyan, de a dolgok itt még alakulóban vannak az öcsédéknél, s pár nap alatt fordulhatnak a dolgok!

2019. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
31%
Anyád lehet felismerte magát a feleségedben. Ha sokmindenben hasonlítanak, és egy teljesen más jellem jön a képbe, jobban imponál az új viselkedés, a szabadosság, stb. Lehet titkon már ő is belefáradt a hiperhabos életbe. De én sem értem, hogy miért érzi magát különbnek a "munkás" rétegtől. Én is fodrász vagyok, de biztosíthatlak, hogy többet keresek, mint az anyád és a nejed. Nem kell ész hozzá? Kérdezd már meg tőle, hogy mit hány százalékos oxival visz fel és hová, ha egyenetlen a hajszín?
2019. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!