Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám odavan az öcsém barátnőj...

Anyám odavan az öcsém barátnőjéért. A feleségemmel miért nem ilyen?

Figyelt kérdés

Anyámnak elvei vannak! Ő operába jár, soha nem káromkodott, ő lenézi a buta-bűnöző embereket, ő több egyetemet végzett!

5 év után vettem el a feleségemet, de 10 év kapcsolat után se ajánlotta fel neki a tegeződést! Pedig nem öreg, 18 évesen szült! Most 45. A feleségem 30, én 27. Nem nagy korkülönbség, sőt ugyanaz a foglalkozásuk, ugyanazt az egyetemet végezték. Mindig jóban voltak, mindig mondta nekem is mennyire szereti. Aztán az öcsém hazavitt egy csajt, kezdő fodrász. Olyan akiket anyám lenézett mindig is! Ehhez képest a második találkozáskor már tegeződést ajánlott fel és együtt járkálnak egy csomó helyre! A csaj káromkodik az ünnepi ebédnél, hisztizik, eldobta az étkészletet a kezéből mert mérges lett!!!! Ebben nekem az esik rosszul, hogy egyrészt az ilyen csajokat évekig szidta! Másrészt nagyon gáz hogy az unokák előtt magázódnia kell a feleségemnek! A kis csitri meg tegeződik, puszilkodik. Anyámnak elvei vannak, ő régimódi, ő elitista! Ő nem áll le csak úgy senkivel. Most meg együtt mennek síelni!

Ilyenkor egy családi eseménykor szóljak be neki, hogy 2 hónapja még lecsúszott, droidnak mondta a kétkezű munkásokat és a saját fodrászát is egy butus kislánynak mondta aki másra nem jó, mert ehhez a szakmához nem kell ész?

Már nem is szívesen találkozunk vele és ezt is a szememre veti! Mondtam neki hogy menjen a Vivikéjéhez inkább, vele úgyis egy hullámhosszon vannak! Ne alázza a feleségemet!

Mi lehet ennek a háttere? Jobban szereti az őcsémet? Mert a párom nem ártott neki soha, nagyon kedves nő! És állítólag nagyon szereti, most is ezt mondja. De ez az új csaj még nekem is vállalhatatlan, nem még az operába járó Anyámnak, akinél TV nem lehet a lakásban mert az a kultúra halála!


2019. jan. 11. 18:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
39%

#9 válaszoló ismét.

Az ilyen helyzetekben érdemes mindent több megvilágításban megnézni, így gyakran kapunk egy pozitívabb, a valóságnak megfelelőbb választ. Baromság lenne rögtön leértékelned a feleséged, vagy a Te, és az anyukád kapcsolatát, azért mert egy új szereplő jelent meg a porondon. Ráadásul az édesanyád azt is mondta, hogy szereti a párodat, szóval még eggyel kevesebb indokod van ezen aggódni. Bízz magatokban, mert ti mindent jól csináltok. Más felől hozzá fűzném, hogy a lány, ha jól értelmezem, barátnő titulus alatt fut, tehát nem tudhatod mennyire komoly a kapcsolat, és mennyire lesz tartós. Ám egy anya-fia kapcsolat örökre szól, és pótolhatatlan. Kár lenne e miatt elhidegülnöd az anyukáddal, ha még a boldogító igent se mondta ki a lány az öcséddel. Addig pedig egyáltalán nem biztos a helye a családban. Az öcséd, és a párja előtt még hosszú út áll, amin még sok minden állhat, vagy bukhat. Fiatal még ez a kapcsolat, hogy azt mondjátok, hogy minden fixen így marad. Persze illő a legjobbakat kívánni nekik. A jövőben pedig hátha a lány is megtanulja az etikettet, és hogy hogyan kell közösségben viselkedni. Csak pozitívan, hiszen minden csak változók kérdése!:)

2019. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a magázódás egyoldalú, vagy az anyád is magázza a feleségedet?

Mert ha ő lazán letegezi a másikat, az elég undorító dolog, ekkora sznob libának illene tudnia, hogy milyen gáz és szánalmas dolog a csendőr-pertu.

Nincs rá mentség, hogy a te párod 10 éve egy jelentéktelen senki nálatok, míg az új csaj körül van ugrálva. Anyád nagy szeretetét se hidd el, mert ha egy anyós szereti a menyét, az nem így néz ki. Ezt csak azért hazudja, hogy ne szakítsd meg vele a kapcsolatot azért, mert nem csípi a feleségedet.

Továbbra is állj ki a párod mellett, és ha kell, szakítsd meg a kétszínű "nagyasszonnyal" a kapcsolatot. Unokái úgyis lesznek majd a fodrászcsajtól :)

2019. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem tok ciki, h egy 45 eves nonek, tehat olyannak, aki meg nem oreg, nincs teveje. Meg az a gondolkodasmod is, h a teve a kultura halala. En is azt mondom, h unja mar a naaaagy megjatszott kulturaltsagat, es mas elmenyekre vagyik, nem operara.

Nem tegezheti egy 15 evvel fiatalabb? :D vicces. De inkabb szanalmas.

2019. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
54%
hát ha valami nem "tök ciki", akkor az, hogy a nagyjából 100% időpocsékoló tv-t kihajítja. Nincs tv-nk, nem hiányzik és marad idő egymással beszélgetni, olvasni, hangszert gyakorolni stb mindent tenni, ami hasznosabb, mint bambulni a tv előtt. Művészfilmek, színház,koncert, net-hírek, kisfilmek elég, nem hiányzik semmi.
2019. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%

#23 miért lenne ciki, hogy nincs tv? kb 20 éves korom óta nem nézek tv-t, nincs rá igényem, miért lenne tv-m?


27L

2019. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Tudod mikor magaztam volna (plane egyoldalúan) 30 évesen egy 45 evest! Kizárt!

44/N

2019. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!