Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 24 éves férfi vagyok! Apám...

24 éves férfi vagyok! Apám undokul beszél, mindent a fejemhez vág, szúrkálódik, elegem van. Nem bírok a szemébe nézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Miért van ez? Mindent megmond, mit csináljak, nem hagy érvényesülni, mindenben beleszól. Mindenről lebeszél, nemrég az autóvásárlás kapcsán is.

Tudnátok segíteni?

Miért nem tudok a szemébe nézni, Én egyébként kerülöm a konfliktusokat. Inkább elmegyek, ha nagy a nyomás a fejem felett.



2019. jan. 12. 11:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Elmondanám nektek semmit sem töröltem és még csak nem is pontoztam, de azért magatokra nézhetnétek ti is, hogy azzal vagytok elfoglalva, hogy ki mit pontoz meg töröl. Én kiraktam egy kérdést, erre veszekedtek. Hát kösz.


Visszatérve anyu támogat. igazat ad nekem mert látja a dolgokat.

Nem fogadok el semmit, meg próbálom kerülni, őt is meg a konfliktusait. De azért emiatt szemétnek érzem magam, mert csak az apám. De ez van.

Ja és el fogok költözni nyugodjatok meg.

És azt is elmondom, hogy meg tudnék állni a lábamon. Annak most értelme nincs, hogy elköltözök és egyedül örülök meg.

Így fizetek számlákat, meg mindent csinálok, és addig még nem lesz egy normális nőt az életemben, addig maradhatok.


Valós segítségre lenne szükségem, nem ilyen csatákra, hogy ki kit pontoz le.

2019. jan. 12. 14:20
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

"Annak most értelme nincs, hogy elköltözök és egyedül örülök meg.

Így fizetek számlákat, meg mindent csinálok, és addig még nem lesz egy normális nőt az életemben, addig maradhatok."


Én meg mamahoteles nagy gyerekre, akivel undokul beszél az édesapja, pazaroltam az időm a gyakin! Hát volt értelme??? Az édesapáddal nem tudsz szót érteni, nem akaródzik felnőni, és még normális csajt akarsz magad mellé...

2019. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vedd le a zoknid és szagoltasd meg vele!! Észhez fog térni.
2019. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6%
6-os kocsit 500 ezeré is lehet venni de 500 ezerből meddig laksz albérletben...
2019. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg ennyire érthetetlen? Elvileg esélye sincs saját otthonra. Erre nyakába vesz egy plusz állandó költséget? Tényleg ennyire alap azt lesni hogy majd megdöglenek az öregek, és akkor lesz saját lakás-addig meg úgyis eltartják?
2019. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!