Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám elérni hogy...

Hogy tudnám elérni hogy bűntudata legyen?

Figyelt kérdés
Edesapam 1 eve elhagyott engem(18l es a 2 ocsemet 12 ill 10) egybol egy nőhöz koltozott most derult ki pletykak alapjan hogy gyerekuk lesz 7 honap mulva. 2 utcara laknak tolunk, neha neha beszelunk. Nem akrok semmi rosszat nekik, de holnap beszelek apaval es az lenne a kerdesem hogy ti mit mondanatok neki hogy elerjem hogy kicsit buntudata legyen? Pl: miert kellett elhagyni 3 gyereket egy miatt stb..

2019. jan. 14. 19:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
Az új kapcsolata (szerintem) egyenlőre mindent elfeledtet vele, nem hiszem, hogy bűntudatot lehetne benne kelteni. Nem is biztos, hogy érdemes, aki önként hagy el, miért lenne jó, ha valamiféle kényszerből, bűntudatból foglalkozna a gyerekeivel ezután?
2019. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%

"Hagyjuk ezt a nem titeket hagyott el dumát, mert nagyon álszent."


Akkor szállj már le a földre, és meséld már el, hogy lehet egy nőtől más módon elválni! Úgy, hogy csak a nőtől, a gyerekektől nem.

Úgy, hogy álszent se legyen.


Kérdező!

18 évesen pont lehetne annyi rálátásod a világra, meg az emberi kapcsolatokra, hogy belásd, hogy valami vagy működik, vagy nem, és ha 2 felnőtt ember között nem működik egy kapcsolat (vagy megromlott) akkor abban általában mindkét fél vastagon benne van.

Hiszen ettől kapcsolat. Hogy kölcsönös.


Gondolod a szüleid (közösen, nem csak az apád!)

nem voltak tisztában a döntéseik súlyosságával?


Vagy gondolod nem közös döntés volt a válás?

Vagy hogy nem volt válóok?

2019. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%

"Miért lettem 0?"


Mert fingod nincs a történetről, csak behelyettesíted a fantáziavilágoddal a valóságot, és osztod az észt. Pedig neked sincs sok.

Egyébként ha már félrekúrás...

Hogy sejted, a jól működő kapcsolatban előfordul félrekúrás, vagy létezhet olyan jelenség, hogy esetleg annak is oka van? Hogy a félrekúrás csak egy következménye egy meghalt kapcsolatnak?


Ja... hogy ehhez már gondolkozni is kéne, az meg az ösztönlényeknek, akik ösztönből megmondják a tutit, az nem megy ...

2019. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
35%

Menj már nem is értem mit zagyválsz.

Aki elhagy 3 gyereket az egy féreg. Tartson már ki a tele tökeivel, legalább míg nagyobbak lesznek.

Milyen apa az ilyen? Nyomorult.

Ti meg nagy lepontozók majd negyvenes férfiként remélhetőleg felelősségteljesebben fogtok cselekedni.

Nyomorultak.

2019. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
2%
18/L az nem gyerek, szóval 2 gyereket hagyott el. Helyesbítek 18/N vagy, mit keresel még otthon? Kényelmes a mama hotel?..mi?
2019. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
3%
Le lehet pontozni de egy 18 éves az felnőtt, és aki ezt maskepp gondolja az egy idióta.
2019. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%

" nem is értem mit zagyválsz."


:D


Akkor ezt gyorsan rövidre zártuk! :)

Pedig magyarul írtam. Most nincs kedvem átfogalmazni bővítetlen tőmondatokba, úgyhogy talán a többszöri átolvasás segíthet. ;)

2019. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%

Leginkább azzal, hogy nem keresed a társaságát, teljesen ignorálod, no contact.

És így nem is süllyedsz az érzelmi manipulátorok szintjére, egyszerűen elhatárolódsz tőle. Így megvalósul az ok-okozati összefüggés, azaz a tett és annak következménye. Apád elhagyta a családot, a család ignorálja. És ennyi elegendő is. Semmi több.

2019. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon gyerekes vagy kérdező!
2019. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%

Hagyd, nem éri meg a fáradtságot.

Nem minden apa hagyja el a gyerekeit váláskor, de úgy tűnik, hogy a kérdezőé ezt tette. Pletykák alapján tud a féltestvéréről, nem az apjától. Néha beszélnek. Nekem úgy tűnik,hogy az apja igenis az egész családot elhagyta.

2019. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!