Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám elérni hogy...

Hogy tudnám elérni hogy bűntudata legyen?

Figyelt kérdés
Edesapam 1 eve elhagyott engem(18l es a 2 ocsemet 12 ill 10) egybol egy nőhöz koltozott most derult ki pletykak alapjan hogy gyerekuk lesz 7 honap mulva. 2 utcara laknak tolunk, neha neha beszelunk. Nem akrok semmi rosszat nekik, de holnap beszelek apaval es az lenne a kerdesem hogy ti mit mondanatok neki hogy elerjem hogy kicsit buntudata legyen? Pl: miert kellett elhagyni 3 gyereket egy miatt stb..

2019. jan. 14. 19:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
76%
Pont ez az hogy pletyka. Talán azért nem említette mert nem igaz. Én is olyanokat tudtam meg magamról azt hittem ott dobok egy hátra szaltót. Ráadásul volt közöttük olyan is hogy ne már hogy ezt bárki is elhiszi rólam. Már-már meseszerűek amiket hallok magamról.
2019. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
32%

Azért nem minden apa egy tuskó és ezt igy általánosítani nem lehet hogy a gyerekeit is ott hagyta! Nyilván ha külön mennek nem maradnak egy háztartásban.

Én azért elég sok olyan apát is ismerek, aki elvalt és vinné a gyereket...meg ha jobb helye lenne nála se ítélnék neki!

Elég sok olyan is can hogy minden hétvégén es sokszor hétköznap is vinné a gyereket, de az anya nyekeg hogy két hetente van lathatás, nem viheted!

Persze van olyan apa is aki valas után szrik a gyerekre.

A páromat a volt asszony folyton a gyerekekkel zsarolta. Ha egy órát késett már rendőrséggel fenyegetőzött! Hal Isten már dönthetnek a gyerekek is (14 és 16 évesek). Felfogák már azt is hogy az anyjuk nem engedte őket vinni meg kevert.

Kerdező! Sztm semmi értelme! Gyerekes és elég álszent is vagy!

2019. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem,kedves Kérdező,nem okos dolog bűntudatot kelteni benne.

Igaz,h elhagyott benneteket,de elsősorban anyukátokkal nem működött vmiért a kapcsolat. Bár nem fejtetted ki a különválásuk okát.

Ennek ellenére ő az apátok. Te már felnőtt vagy,ezt jobban megérthetnéd...

De hidd el,ha ott lenne veletek és erőltetnének egy nem jól működő kapcsolatot,azt a két kissebb tesód jobban megsínylené szerintem. Ha veszekednének folyton anyuddal,vagy mindig feszkó lenne otthon a rossz kapcsolat miatt,az egy gyereknek mindig rosszabb.

Én azt mondom,ha ő mással boldogabb,legyen. Attól ti még a gyerekei vagytok. De inkább legyen így boldog,mint itthon boldogtalan.

2019. jan. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
*otthon (nálatok)
2019. jan. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
74%
Majd írd meg,mire jutottál apukáddal,amikor beszéltetek...
2019. jan. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Olvasom, sokan eléggé félreértették a helyzetet! Nem azt akarom hogy visszajöjjön isten ments!:D Csak hogy érezze kiket veszitett. A szüleim meg azért váltak el mert ezzel a nővel(akitol gyereke lesz) megcsalta anyámat. Nem tartom magam álszentnek, de azért egy válás csak egy dolog. Úgy vélem amiatt nem kellene 3 gyerektől távol tartani magát. És igen én is a gyereke vagyok, hiába vagyok 18 éves. A problémám ezzel van, hogy rajtam kívül van 2 (mondhatni kicsi) gyereke is akiket leszar. Tudjátok, dühítő a tudat, hogy itt vagyunk mi neki és eldobott mint egy szaros pelenkát csakhogy legyen neki egy gyereke! És ha más a helyzetemben lenne, ugyanezt tenné! De ezt csak az érti meg aki volt már hasonló helyzetben! :)
2019. jan. 15. 09:17
 27/34 anonim ***** válasza:
91%

,, 18N az már felnőtt nő, kényelmes a mamahotel? "


Te most azt várod, hogy a 18 éves, joesettben végzős gimnazista költözzön el? Érettségi évben? Téged kidobtak az utcára a szülinapodon, vagy mivan?

2019. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
35%

Én megértelek, valószínűleg azért, mert egykorúak vagyunk. Nem mondanék beszédeket, csak kis apró, csípős megjegyzéseket. Például, kösz, hogy időt szakítottál rám, tudom, hogy azt neked a gyerekeidre nehéz.

De ne haragudj a kicsire. Nem az ő hibája.

2019. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
83%

A 75%-os privátban zaklat és rībąncoz, pedig pasi vagyok!

Segítség! :D

2019. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
37%

Kedves lepontozók. Akkor most leírom a véleményem.

HA ennyien már szóvá tettétek! Igen, egy házasság megbomlásához, 2 ember kell.....nem egy a hibás, nem csak az egyik kovet el hibákat. De ettől függetlenül, attól még itt ebben a kérdésben vannak kiskorú gyerekek... Ebben a kérdésben TALÁN ha ilyen okosak vagytok, nem tudjátok mi a háttere. Gondolom egy ilyen traumát, hiába felnőtt az ember, nem szeretne fejtől bokáig részletezni. Megjnt azzal jöttök "bezzeg ha a nő menne el" de nem erről van itt szó.

A másik, hogy aki így válaszol, az szerintem csak kívülállóként okoskodik, és marhára nem tudja milyen ez a helyzet, és igazat adok annak a válaszolónak, aki a bizonyos ott van-e a mindennapokban kérdéseket feltette. Mert az apaság szerintem nem arról szól, hogy elválok, alapítok egy új családot, aztán a "régi" levan tojva magasról. Vagy mondja azt valaki ha tévedek ebben esetleg. A kérdező pedig nem gyerekes. Én 23 éves vagyok. Nem fogom leírni a sztorim, de biztosítalak titeket arról aki a kérdezőt szidalmazza, hogy TUDOM milyen a helyzet. Mikor az Apád lelép, mert anyuka szemét és te is mész a szemétbe vele együtt aztán kiderül 10 évig veled nem foglalkozott, de a nő gyerekeivel igen, akik mellesleg nem a te apádé....

És ez egy feldolgozási fázis. Én is sz*rt akartam neki okozni, hiába 18 évesen derült ki hogy neki van másik családja, elhúzott és megcsak el sem vált Anyjától... És nekem ne jöjjön senki az Anyád biztos elviselhetetlen volt. Felnőtt emberek. Elkellett volna tudni intézni FELNŐTT módjára, a gyerekeket a középpontba helyezni, hogy ne sérüljenek....nem csapot papot otthagyni....

2019. jan. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!