Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Hogy fogadnátok ha a...

Szülök! Hogy fogadnátok ha a 21 éves lányotok egy normális romával jönne össze?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 21:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
69%
Amilyen rizsat szakit olyat szagol. Semmi kozom hozza es nem szolhatnek bele ugysem. Ha a srac megbecsuli es szereti akkor nem gond
2019. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%
Rozsat*
2019. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Apám kiakadt, megütött. Utálja a romákat.
2019. jan. 14. 21:18
 4/46 anonim ***** válasza:
43%
Csodálkozol???
2019. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
86%
Utálja a romákat.. Ahhoz képest ugy viselkedik mint a legtöbb roma,üti a felnőtt lányát az önnáló párválasztása miatt. Öngol.. Inkább roma pasi mint olyan apa aki odabax mert magam választok párt..
2019. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%
Ekkora oximoront is régen láttam már. :D
2019. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, attól mert szerinted rendes, és lehetséges hogy tényleg az, attól még apád rasszista marad. Megmondhatta volna szépen is vagy épp csúnyán hogy az ő házába nem mehet a barátod, az ő joga lett volna. Felnőtt nő vagy elmehetsz otthonról akármikor. Azt rosszul tette hogy megütött és elítélendő. Mást nem tudok mondani. Én megpróbálnám megismerni a férfit, és ha nagyon rossz véleménnyel lennél róla, akkor sajnálnám de a házba nem jöhetne többet, ha le leszek pontozva, ha nem. :D

Ja és most mit vársz? Vannak akik nagyon nem bírják elviselni a cigányokat, vannak akik megpróbálnák megismerni, vagy negatív vagy pozitív csalódással. És ez mindenkinek a szíve joga. Apádnak joga hogy ne szeresse a cigányokat, neked meg jogod hogy szeresd a pasidat akármilyen népcsoportba tartozik is. :D

Az egyedüli rossz a történetben hogy megütött téged. De mint mondtam nem kell elviselni, költözz el otthonról, vagy ne menj többet haza ha már külön élsz.

2019. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 Moncsicsi9876 ***** válasza:
89%
Ha rendes srác,nem lop,dolgozik,és lattom hogy a lányomat szereti.Elfogadnam.A Szarmazasat,az ember nem tudja megválasztani/eldonteni.De azt eldöntheti ,hogy milyen ember szeretne lenni./milyen utat választ magának
2019. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
29%
Megkapná az öröksége ráeső részét és elköszönnék tőle. Örökre!
2019. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%

Normális roma van, én már kettőt is láttam életem során. Csakhogy mindegyikkel van egy komoly gond: a családja. Ő lehet, hogy normális, de az öccse, a bátyja, az unokatestvére, a sógora, az apja, a haverja, akárkije biztos, hogy nem lesz az, és azt is megkapod vele.


Ráadásul rengeteg cigány nagyon meggyőzően előadja a rendes gyereket, míg a bizalmadba férkőzik, aztán amint adódik a lehetőség, előjön a vére.


Én úgy fogadnám, hogy rendben, lehet vele, de akkor velem nem. Sem őt, sem a következményeket nem hozhatja haza.

2019. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!