Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi zsebpénz ideális egy...

Mennyi zsebpénz ideális egy 19 évesnek, aki tanul?

Figyelt kérdés

Szerintem kb 40 ezer esetleg 45 amiből kényelmesen ki tud jönni. Anno én is ennyit kaptam, mikor még nem dolgoztam. Néha mondjuk jól jött volna több is, de összességében elvoltam.

Szerinted?


2019. jan. 19. 20:28
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

60%-os!


Idézlek: "Egyértelmü a tedd id dobd oda keserü "albérlő Fejős tehén gyerekek" és a "csoró proli szalagmunkás szülő gyerek páros pontozza le az igenis tisztességes normális szülőket.."


Akkor ezek szerint a szegényebb réteg tisztességtelen. Illetve a fentebbi soraidból kiindulva ott nincs szeretet? 58 éves létedre több eszed is lehetne!

2019. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
47%

Igy van ezért nem kéne a 8 általnosos rétegnek gyereket vállni,hogy aztán bagora piára költsék a családit és 5en éljenek egy szobába stb.. Nézz körül..

58N

2019. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!