Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya le akar beszélni a...

Anya le akar beszélni a teniszezésről, fogadjam meg a tanácsát?

Figyelt kérdés
Apával ma egy teniszpályán jártunk, csak úgy éppen útba esett és betekintettünk, hogy milyen. Mivel úgy is keresni akarok magamnak egy sportot, apa beiratott holnap déltől 1-ig egy kis órácska edzésre, csak megnézni milyen. Egy alkalomról van szó. Viszont anyának a reakciója teljesen negatív volt. Kiakadt, hogy hogyan gondoltam ezt. Azt mondja, hogy 120 kilósan egyből tönkreteszem a térdemet. A másik, hogy elfelejtettük megkérdezni mennyibe kerül, és ha ilyen 5000 ft körül van a pálya, az pénzkidobás. A harmadik, hogy nincs sportcipőm, és ha a sima utcai sportcipőmbe megyek be a salakpályára, azt dobhatom ki a fenébe (szerintem nem lesz semmi baja, de hagyjuk). Aztán meg hogy busszal nincs közel a pálya, ezért apa vinne be autóval, ami megint csak benzinkidobás. És még ezer mini dolog, ami miatt amúgy sosem engedett sportolni, és nem engedi az egész családot, ezért van majdnem mindenki 100 kg felett a családban, mert visszahúz minket. Ő is 120 kg, apa 180 körül, húgom 9 évesen 65kg (nem vicc, múltkor mértük!). Szerintetek megfogadjam a tanácsát?

2019. jan. 24. 20:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
82%

Anyukád érdekes eset... Pénzkidobás havi 5000 forint, mikor mindenki kétszer annyit eszik, mint kéne? Ha a kaján spórolna, akkor nemcsak, hogy mindenkinek lejjebb menne a súlya, de még sportolásra, sportcipőre is telne.

A többit már leírták a többiek. Kipróbálhatod, de inkább ússzál, vagy biciklizz edzőteremben vagy otthon, ha vennétek egyet.

2019. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
94%
Azert mert valaki nem sportol, meg nem kell 120 kg lenni. 9 evesen 65 kg? Jesszus, ez mar eletveszelyes. Miert ilyen kover nalatok mindenki? Elobb fogyj le, aztan johetnek a megwroltetobb sportok. A multkor is tok jo tanacsokat kaptal. Fogadd meg.. Ne kifogasokat kesess,vagy masra haritani felelloseget.
2019. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
31%

Atyavilág.... elolvastam, és remélem hogy csak egy troll vagy!


Holnaptól kaja 99%-át tőletek megvonni, drasztikus kalóriadeficit kell, mindenki sportol ezerrel!


Ti eddig jól éreztétek magatokat? Milyen család vagytok ti? Mindenki kórosan elhízott! Azt a kva....

2019. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
75%

"amúgy sosem engedett sportolni, és nem engedi az egész családot, ezért van majdnem mindenki 100 kg felett a családban"


Ez hülyeség. Itt mértéktelenül, gusztustalanul sok cukor, telített zsír, szénhidrát van a dologban.

A dolog pikantériája, hogy szüleim sem engedtek sportolni. Első és másodikban fociztam, utána abba kellett hagynom, mert szerintük tanulás rovására megy (ami nem igaz, na mindegy). Azóta eltelt 15 év, egyetemista vagyok, sport kizárva, nem fér bele az időmbe. Ennek ellenére, úgy, hogy soha nem sportoltam versenyszerűen 175 centi 65 kiló vagyok. Szóval kár mindent anyukádra fogni.

2019. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Jó de nem én veszem meg magamnak a kaját, hanem azt eszem amit anya főz a családnak. Imád egészségtelen kajákat csinálni, ma is pl hamburger volt és kólát ittunk mellé. Igazából amióta hugica megvan, azóta ilyeneket csinál, mert húgom nem eszi meg az egészséges ételeket (ezért is ekkora) és mindig van itthon édesség, chips, üdítő. Nem érezzük magunkat jól, de sajnos a család mentalitása olyan, hogy ha nyakig vagyunk az ürülékben, inkább nem mászunk ki, mert véletlen jobban belemerülhetünk az ürülékbe, és eltürjük a rossz dolgokat. Elég lehúzó közeg. Amúgy fogunk venni kondibérletet apával, meg személyi edzőt is fogunk kérni. Úszni utálok, vagyis kiskoromba megutáltatta velem az általános suli, azóta hányinger a medencére is ránézni nekem. Van szobabicikli, csináltam egy hétig aztán annyiba maradt, nem volt motivációm. Meg egyetem mellett, mivel kolis lettem pont akkor, nem tudtam tovább csinálni itthon hétvégén.
2019. jan. 24. 22:36
 16/37 anonim ***** válasza:
26%
Ha egyetemistaként anyád ennyire beleszól az eletedbe meg is erdemled
2019. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nem szól bele, legtöbb dologról (95%) én döntök már, nyilván most csak elbizonytalanított a dologgal kapcsolatban és azért kérdeztelek meg benneteket is.
2019. jan. 24. 22:43
 18/37 anonim ***** válasza:
35%

"ma is pl hamburger volt és kólát ittunk mellé"


Ez ebéd????? Ez nem is főtt étel!

Amúgy... még ha semmi mást nem tudsz enni otthon, csak hamburgert, akkor is: ha csak annyit megtennél, hogy nem kólát iszol melléje, már előrébb lennél. Csapvíz gondolom hozzáférhető, nem????

2019. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
88%
Valaki kotelezett rá, hogy igyal a colabol? Hogy azt ittad, es nem pl asvanyvizet,a te dontesed. A hugod meg azert csak ezeket a szarokat szereti, mert ehhez lett szoktatva.. Ennyi idosen mar tudhatnal nem-et mondani. Van zsepbepnzed, osztondíjad? Lehet(ne)egeszseges dolgokra kolteni. Ez amit itt is es a multkor is irtal mimd mind kifogas. Bocs, de igy nem fogsz senkiben egyutterzest kivaltani. Nagyon az az erzesem, azt szeretned sajnaljon mindenki a sanyaru sorsod miatt..
2019. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
A nap nagyrészében vizet iszom vagy teát, csak napi egyszer iszom kólát, többször nem mert én tartom magam, akkor is a zérót választom. A család viszont előszeretette csak kólázik, húgom pl utálja a vizet, mást nem is iszik csak kólát vagy szörpöt, anya meg az esti 3 bor és 2 boroskóla miatt issza (igen, alkoholista sajna), napközben pedig a koffein miatt iszik kólát.
2019. jan. 24. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!