Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi lehet az ok...

Szerintetek mi lehet az ok arra, hogy egy szülő elhagyja a gyermekét?

Figyelt kérdés

2019. jan. 26. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
"Mellesleg a hüvelyi szexet a nők erőltetik, a pasink bőven elég a cumiztatás!" => Neked elég lenne a puncinyalás? Magyarul hogy csak te elégítsd ki a nőt? Azzal legalább biztos nem lesz terhes...
2019. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

10!


Ne keverd a szezont a fazonnal. Az új nő, az új gyerek, az új család jelen van a mindennapokban. A 270km távolságra elő gyerek nincs, nem is lehet. Pláne nem, ha kethetente van láthatás. Ha már annyit utazik, nyilván valahol ejszakazni is kell. Mivel ott nincs lakasa, a gyereket nem tudja oda vinni, ergo mindig valami menos program kell, étteremben kell enni, stb. Azért ez a kiadás, plusz a tratsadij kb egy teljes havi kiadás. Megértem, ha valakik anyagi okok miatt nem tudja a gyerekkel a kapcsolatot tartani.

2019. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

"Scorpiius

Az elküldés időpontja: ma 15:16

Az üzenet szövege: Undorító vagy."



Köszönöm, de nem vagyok az. Szimplán csak nem fogadtam el, hogy feláldozzam az életem azért a kétheti pár óráért. Az sem hiányzott, hogy a gyerek szájából halljam vissza, amiket az anyja rólam mondott neki. Semmi értelme. Most boldog vagyok, az ex is elérte amit akart, a gyereknek sem kell többet a veszekedéseinket hallgatnia. Ha pedig valaki azt akarja, hogy a másik szülő is a gyerek életében maradjon, akkor ne lehetetlenítse el a távolsággal, pénzzel és mocskolódással. Nem mindenki fogja vállalni az ezzel járó áldozatot és nyűglődést.

2019. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
13-as, nőként írom, teljesen megértelek.
2019. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudjuk, nem is tudhatjuk, nem éljük az ők életét, és ezért mindenki hálás lehet, mert nem kényszerűlt ilyen iszonyatosan nehéz döntés meghozatalára.

Szívével ellentétben, talán hallgatott az eszére, és örökbe adja, mellette ne nyomorogjon, éhezzen, fázzon, mert talán más megadja neki azt, amit ő nem tudott.

Nincs olyan nap, amikor ne jutna eszébe a gyereke, ne érezzen gyötrő kínt, mert nem tudta megadni neki azt, ami egy szülőtől elvárható.

Ne ítélkezzünk.Nem a mi dolgunk.

2019. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
De. Ha apu azt mondja hogy le van szarva a "régi" gyerek, mert van új, és cseszik fizetni a gyerektartást-és ezzel kilopja a gyerek szájából a kaját, akkor úgy érzem jogom van elítélni. Az én apám is ilyen volt. Harminc év alatt egyetlenegy rossz szót se hallottam anyám szájából apámról ennek ellenére. Persze az ilyen pasik MINDIG úgy állítják be hogy az ex-asszony egy áskálódó szemét , ők csak áldozatok. Hát nem.
2019. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
Fizetek tartásdíjat, hiszen minden meg van állapítva 25%. Még kérdés?
2019. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%

Magyarországon aki nem szül/neóincs a gyerekével az egy szrszemét. Egy újabb ok, amiért elítélhetik embertársaikat és fröcsöghetnek rájuk. Ha már nekik rossz, legyen másnak is.

Egyébként most a napokban több szülőgyilkosság hírt is olvastam, itt is látom hogy tökéletesen inkompetens emberek vállalnak gyereket, az nem baj, aki megemlíti az ronggyá van pontozva/oltva. Semmi sem jó.

2019. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!