Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti se szeretnétek találkozni,...

Ti se szeretnétek találkozni, barátkozni a vérszerinti apátokkal ezek után?

Figyelt kérdés

Mikor anyu velem volt várandós, akkor a vérszerinti apám magára hagyta, elhagyta egy másik nőért. Mikor megszülettem, nemsokkal utána anya megismert egy másik férfit, ő a mai napig a férje, sajátjaként nevelt, úgy szeretem mintha az igazi apám lenne, nem tett különbséget sose köztem és a kistestvéreim között, akik tényleg az övéi voltak. Én őt tartom az igazi apámnak.

A vérszerinti apám kb évente rámnézett, sose voltam jóban vele, nekem ő egy idegen. Most vagyok 19 éves, de a fater találkozgatni akar már velem, meg akar ismerni. Vicces, megismerni a saját gyereket 20 év múlva. Anyukám szerint azt csinálok amit akarok, de én nem akarom megismerni, nem akarom, hogy közöm legyen hozzá.

Ti mit tennétek? Adnátok esélyt?


2019. febr. 1. 14:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha eddig nem kellettél neki, akkor most miért? Én nem találkozgatnék vele a helyedben.
2019. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyenek pénzért bukkannak,fel saját tapasztalat..

36N

2019. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
Igen, adnék esélyt. Te csak azt a történetet ismered, amit anyád mesélt.
2019. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 szántóvető ***** válasza:
20%
ez az amit neked kell eldöntened úgyhogy ne másoktól várj (ellen)érveket vagy megerősítést.
2019. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

3#


Nyilván az anyja verziója az is, hogy eddig évente nézett rá az apja.

2019. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem könnyű kérdés.

Vannak, akiknek két évtized kell, hogy rádöbbenjenek valamire, hogy elinduljon bennük valami...én találkoznék vele, legalább egyszer, elbeszélgetnék vele, feltenném neki a kérdéseimet, hogy meg tudjam őt érteni. Aztán ha ezután a találkozás után úgy döntesz, hogy nem szeretnéd tartani vele a kapcsolatot, az is jogodban áll.

2019. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt melletted amikor kicsi voltál, amikor a legnehezebb. Anyagilag és érzelmileg is különösen kell támogatni a gyereket a felnőtté vállás útján. Most, hogy Te már az vagy, gondolom tisztában van azzal, hogy lassan önnáló leszel, igy gondolt egyet, hogy kényelmesen kávézgattok és mozizgattok hetente egyszer. Én nem kérnék belőle. Apád szerintem már van, az az ember aki felnevelt. Szerencsés vagy, hogy egy ilyen ember mellett nőttél fel (amilyen történeteket lehet olvasni), a másikkal nem kell foglalkozni.
2019. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Talan egyszer talalkoznek vele, es feltennem neki azt a sok miert kerdest.. Bar ugysem tudna valaszolni. Ha nem akarsz, nem talalkozol. Koppanjon o is, mint te 20 even at.
2019. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Találkoznék vele 1x feltenném neki az összes kérdésemet,és azalapján dönteném el a további dolgokat,hogy mennyire volt őszinte.
2019. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%

5!


Mert olyat meg nem hallottal, hogy anyuka nem engedte találkozni az apat a gyerekkel?

2019. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!