Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kérnétek pénzt a gyereketek...

Ti kérnétek pénzt a gyereketektől ha tudnátok, hogy prostituált?

Figyelt kérdés

Egyik lakótársamat azzal kereste meg az anyja, hogy segítsen neki elhagyni az élettársát, aki alkoholista.

Tehát nem kis összegről van szó hanem pl albérlet és ki tudja utána meddig kéne támogatnia anyagilag. Megértem hogy elege van viszont ha tudja legalábbis nyílt titok, hogy a gyereke a testéből él ez nem megvetendő? Tudom nincs jogom ítélkezni, de szerintem előbb állnék ki én a sarokra mint hogy a gyerekemtől várjam ugyanezt...



2019. febr. 1. 18:55
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
24%

En is egeszsegugyben dolgozom, elottem mar irtak hogy a kilincshez is ovatosan kellene hozzanyulni utana, plane ha neten szerez random pasikat. Isten tudja mar mi lappang benne vagy benned amirol fogalmatok sincs. Konnyu osszeszedni a betegseget ha naponta tobb idegennel bujik agyba es kitudja vedekeznek-e.

Amugy ez is munka oke de szerintem sok kell hogy valaki odaig sullyedjen hogy a testebol el, meg ha elvezi es szereti akkor is lehetne annyi szegyen erzete!!

2019. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

1. Az örömlányság és a rossz erkölcs nem azonos. Ez önmagában aligha lehet ok a lakótárs nemkedvelésére.

2. Ha a szülő bajban van, és segítséget kér, akkor mindegy honnan van a pénz. Elvileg.

3. Munkavállalóként valakit jobban megvisel, valakit kevésbé a prostitúció. Én a gyerekemtől zokszó nélkül kérnék kölcsön a megtakarítás terhére, de hogy miattam, a pluszpénz miatt, amit nem adnék vissza, több f@ß szopására kényszerüljön, az azért nem ugyanaz, mint eggyel több műszakot vállalni. Ha a biztonságom ezt kívánná, akkor elkérném a pénzt, de nagyon rossz érzéssel töltene el, és amint lehet, igyekeznék a támogatást lemondani.

2019. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
80%
40/N, ha a nyakadon lenne egy jelzáloghitel, számlák, albérlet,mellette gyerekek, apu lelépett, segítséged nulla. Nem azt mondom, hogy éljen a prostítúció, de el tudom képzelni, hogy igenis van az a helyzet, mikor nincs más lehetőség. Ezeket a nőket nem lenézni kell, hanem szívből sajnálni. Aki meg csak azt látja, hogy könnyű meló, hisz csak szétteszed a lábad...és a lélek, a szív, a méltóság? Ők ezt mind cipelik. És ne merd azt hinni, hogy ez egy könnyű teher.
2019. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
39%

Voltam szar helyzetbe,még se striheltem,de ma huszon tizen éveseknek ez könnyebb,pénz csilogás ifon szép ruhák.. Csak bele nem gondol h a kutyának nem kell majd miután végig oboázta a várost tisztességes kapcsolatba,és h milyen betegségeket kaphat el,v épp mikor fut bele egy pszichopatába..

40N

2019. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
92%
#24 tipikus paraszt hozzáállás. kutyának nem kell, világszégyene. ez ma már nem így működik, senki sincs bezárva a szülőfalujába. elmegy az ország másik felére, külföldre, senki nem fogja tudni, hogy valamikor prostituált volt. még ha pesten belül odébbköltözik, akkor se
2019. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
83%

"milyen betegségeket kaphat el,v épp mikor fut bele egy pszichopatába"


betegséget te is ugyanúgy elkaphatsz mint bárki (a szexuális úton terjedők nem csak szexszel terjednek) és pszichopatába is ugyanolyan valószínűséggel futhatsz bele egy hétvégi bevásárlás alkalmával mint a kérdésben szereplő lány a munkája során.

2019. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
12%

Jó hogy nem dicsérjük meg az ilyen prostikat.. Persze h egyre több a nőgyülőlő,nőként mondom h oka van..

40N

2019. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
14%

Mondjuk nem rég egy ismerős mesélte h a kollaganőjéről kiderült h hivatásos volt másik városba csak épp a kuncsaft felismerte,mindezt a nő családja elött,apu es a gyereke biztos megdicsérték ott is a hölgyet,ja nem,apu kivágta,a nagyfia meg rá se néz.. Igen biztos nem derül ki ez a dolog soha.. Ha olyan semmi miért nem vállalják ezek fel Ja mert talán szégyellni valo h vki idesüllyed,mert ezek lusták dolgozni a büdös igazság :O

40N

2019. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
71%

Ha az anyja most nem kényszerülne rá a lánya támogatására,ő akkor is ezt csinalnà. Most ha megteheti hogy támogatja az anyját abban,hogy el tudjon költözni egy agresszív baromtól,akkor miért ne. Persze egészen más lenne a helyzet,ha a lány csak az anyja pénzelése miatt vállalna ilyen munkát.

Ismerős körömben van egy hasonló eset csak az durvább. Az anya mondent megadott kiskorában a gyereknek,apa jól keresett. Miután elcáltak

2019. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
96%

Ha az anyja most nem kényszerülne rá a lánya támogatására,ő akkor is ezt csinalnà. Most ha megteheti hogy támogatja az anyját abban,hogy el tudjon költözni egy agresszív baromtól,akkor miért ne. Persze egészen más lenne a helyzet,ha a lány csak az anyja pénzelése miatt vállalna ilyen munkát.

Ismerős körömben van egy hasonló eset csak az durvább. Az anya mondent megadott kiskorában a gyereknek,apa jól keresett. Miután elváltak,az anya ,hogy tartsa ugyanazt a színvonalat,prostinak ment. Az lényeges,hogy a yerek az apjával maradt,tehát az anya saját maga miatt lett az,ami. Majd hirtelen abbahagyta. Keresett normális állást. Mikor a gyerek nagykorú lett,elköltözøtt az anyjához. Persze ott nem volt meg az a színvonal,egyre több lett a veszekedés,mire az anya újra belemerült az örömlány szerepbe. Csak azért,mert lelkiismeret fulldalást okoz neki a nagykorú gyereke,azzal hogy tőle nem kap márkás cuccokat.

Szóval nem is tudom,rossz e,amit a kérdező társa csinál,mivel itt tényleg segítség kell az anyjának,vagy helyes e ha egy semmirevaló férfi el nézi az anyjának,hogy mivel keresi meg a legújabb telefonra a pénzt.

2019. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!