Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kérnétek pénzt a gyereketek...

Ti kérnétek pénzt a gyereketektől ha tudnátok, hogy prostituált?

Figyelt kérdés

Egyik lakótársamat azzal kereste meg az anyja, hogy segítsen neki elhagyni az élettársát, aki alkoholista.

Tehát nem kis összegről van szó hanem pl albérlet és ki tudja utána meddig kéne támogatnia anyagilag. Megértem hogy elege van viszont ha tudja legalábbis nyílt titok, hogy a gyereke a testéből él ez nem megvetendő? Tudom nincs jogom ítélkezni, de szerintem előbb állnék ki én a sarokra mint hogy a gyerekemtől várjam ugyanezt...



2019. febr. 1. 18:55
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
63%

#40... Ja durva ami megy. Dumálgatok egy első éves egyetemista csajjal. Csak "haverok vagyunk". Ő felajánlotta magát kb, de nekem abszolút nem jön be, szóval kihagytam. Lepény feje van, húsos, irtó gyerekes, gáz ruhákkal.

Teljesen átlagos szerintem.


Mégis amit levágnak körülötte az egyetemen az botrány. Kb hetente 3-4-en hívják randizni. A folyosón, a tanteremben, Facebookon. Állandóan nyomulnak rá ezerrel. Többnyire el is megy velük, de oltári vicces ahogy ez az átlagos kiscsaj fél év alatt úgy elszállt, hogy az félelmetes!


Elképzeltem ugyan ezt pasiban... hát nincs az az isten hogy átlagos pasiként akár hozzá is szólnának.


Eddig is tudtam, hogy az átlagos nők helyzete nevetségesen könnyű a férfiakhoz képest... de most ez tényleg mellbevágott.


Ami a legszomorúbb viszont, hogy egy ilyen átlag fruskának is annyi kérője van, hogy teljesen irreálisan elszállnak. Valaki rib...nc lesz, ő meg simán csak egy kegyetlen szívtelen liba lett. Párhuzamosan versenyezteti a férfiakat, pusztán szórakozásból jár randizni... gyakran suli szívességekért cserébe, szopatja őket úgy hogy tudja esélytelenek - de azért jól jön a segítség. Aztán nekem számol be róla, gondolom hogy bevágódjék.

Felfordul a gyomrom az ilyentől, hogy még ő is megteheti...és meg is teszi ezt a jellemváltozást.


Persze így működik a világ, evolúció ez... semmi több. Csak ne csodálkozzunk, ha átlag/csúnyácska fiúknak kb lőttek, mert már az átlag fruskák is úgy kezelik őket mint a kutyákat.

2019. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
33%
Jajj szegény férfiak majd megsajnalom h szegénynek nincs bátorsága udvarolni vagy nincs humora ezért fizetni kell a szexért... Ugyan már.. Lehetne az összes Qrvat irtanam mint Hitler a zsidókat...
2019. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
70%

Ne aggódj utolsó, nem tudod meg soha.

Magunk között szólva, értelmiségi férfi ismerőseim közül szinte mindenki volt már... csak poénból, kíváncsiságból. Szerintem a férfiak többségének a fejében egyszer megfordul, és többen el is mennek. Semmi különbség nincs az egyéjszakás meg eközött... csak utóbbinál fizetsz egy 20-ast egy órára és nem marad nyoma, vissza se kell hívni. Érzelmileg a nők sokkal jobban járnak, mert nem használják ki őket.

...én egyiket sem pártolom, mert ez csak testiség, de inkább járjanak lakásos prostihoz 10x, mint egy részeg egyéjszakás.


Nyilván előbbit soha nem fogod megtudni :) utóbbinál viszont tud kellemetlen perceket okozni egy többet akaró nőszemély

2019. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
53%

41: amit sokan elfelejtenek, az a következő:

Férfiaknak kb. 22 évestől 40ig van esélyük párt találni.

Nőknek kb. 18tól 28ig.

Azaz az egyetemista korban lévő nők épp "turbó" helyzetben vannak. Az életük során akkor kaphatják meg a legtöbb faszit.

Viszont ha valamelyik nő ezt az időszakát elhibázza, akkor eléggé megszívja.

2019. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
31%
Puncipénzből albi anyucinak? :D
2019. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
69%

#44, Igen és ez mit változtat a fiatal férfiak helyzetén? Ugyan olyan kilátástalan 20-30 között párt találni egy átlagos pasinak. A maradék 10 évre meg már olyan sok lelki sérülést begyűjtöttek, hogy azért esélytelen.


25 feletti "szingli" nők között meg tényleg óriási az arány a lelki sérültek aránya. Szinte félelmetesek... pontosan ez a kiégett turbó mód, ami után ha nem kötötték be a fejüket... hát meg lehet nézni.


Nekem mostanában az a tapasztalatom hogy 25 felett már javarészt olyan nőket találok, akik beragadtak egy szar kapcsolatban és aztán lépnének. Gyakran egy kaland formájában... ez meg ugye elég sok kalamajkát okozhat. A többiek boldog házasságban élnek, vagy karrierista antiférfi felfogásúak.


Szóval valami nagyon elromlott szerintem a világban, és ez érződik az emberi kapcsolatokon. Durván...

2019. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
63%
Sok nő hogy szidja az örömlányokat. Lehet, hogy egyesek nem bírják a konkurenciát?
2019. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!