Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kérnétek pénzt a gyereketek...

Ti kérnétek pénzt a gyereketektől ha tudnátok, hogy prostituált?

Figyelt kérdés

Egyik lakótársamat azzal kereste meg az anyja, hogy segítsen neki elhagyni az élettársát, aki alkoholista.

Tehát nem kis összegről van szó hanem pl albérlet és ki tudja utána meddig kéne támogatnia anyagilag. Megértem hogy elege van viszont ha tudja legalábbis nyílt titok, hogy a gyereke a testéből él ez nem megvetendő? Tudom nincs jogom ítélkezni, de szerintem előbb állnék ki én a sarokra mint hogy a gyerekemtől várjam ugyanezt...



2019. febr. 1. 18:55
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
Ómájgád, Sodoma és Gomorra.
2019. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
8%

"#24 tipikus paraszt hozzáállás"

Hát nem. Az ilyen nők tényleg nem kellenek jóformán senkinek. Tudok olyant, akinek azért ment tönkre az élete, mert ribizli volt, és ez 15 év, és két gyerek után kiderült. Persze mindenki a (volt) férjét szidta, hogy kivágta, de valójában a nő volt a hibás. Nem kellett volna hazudnia, rendes nőnek beállítania magát.


40N-nek nagyon igaza van. Csak én kiegészíteném annyival, hogy nem csak az örömlányokra igaz ez. Átlagos, nők sem különbek, csak őnekik nem p-ban kell fizetni.

Jó látni, hogy van nő, aki megérti, hogy a férfiak miért nem bírják a ribizliket.


Persze manapság a nők az egyenlőség jegyében, elhitették magukkal, hogy a ribizli lét a jó, és a normális. Csalódnak is rendesen, és ezért a férfiakat szidják.


Csak akkor kér egy szülő a gyerekétől pénzt, ha már muszáj...

2019. febr. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, miért kérdés hogy egy ilyen helyzetben a lány segitsen az édesanyján.

Tök mindegy, mivel keresi meg a pénzt.

Az anyukája mindig az anyukája marad.

Ki másnak segítene, ha neki nem?

2019. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
71%
A férjeiteket miért nem önti el a szégyen, hogy riibancokat dugogatnak?
2019. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
38%

A kérdésből az jön le nekem hogy:

Mivel anyu tudja hogy a lánya qrva, ezert tisztában van vele hogy tele van pénzzel és erre alapozva akar lekoccolni.


Mi a kérdés?

2019. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Hogy más szülők is képesek lennének-e erre.

1. ÉN nem vagyok k..va.

2. Nincs férjem nekem se és neki se. Szerintem akkor nem albérletben laknánk még két emberrel..

2019. febr. 2. 12:38
 37/47 anonim ***** válasza:
24%
És mit csináltok? Tanultok az egyetemen,
2019. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
18%

40N-nek igaza van! Inkább lennék egy hajléktalan minthogy Qrva legyek.. Valószínűleg budos a munka a csajnak és hát igy a legkönnyebb.. Én olyan vagyok ha pasirol is kiderul h volt fizetősnel többet szoba se állok vele... Elég szégyen pasinak is ha nem tud felszedni egy csajt és fizetni kell érte..


27N

2019. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
66%
27-es, mitől több a nőgyűlölő? Fejtsd ki kérlek!
2019. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
77%

38-as, mitől szégyen az? Voltál már férfi? :)

Mivel nem, így fogalmad sincs, milyen egy férfi helyzete a mai világban, ezért inkább jobb lenne, ha csendben maradtál volna!

2019. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!