Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám minden nap azt...

Édesanyám minden nap azt vágja a fejemhez, hogy miattam fog meghalni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha valami, amit csinálok nem tetszik neki, azonnal azzal fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, vagy éppen miattam fog meghalni, pl. Szívrohamot kap. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak. Úgy érzem, tönkreteszi az életemet.
2019. febr. 2. 16:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért szokta ezeket mondani, mert gépezek, vagy éppen el szeretnék menni a barátaimmal. Szerintem ezek nem olyan nagy dolgok, főleg, hogy kitűnő tanuló vagyok, ez mellett pedig még segítek is neki, mondjuk csak hétvégéken, de akkor kiterigetek, elmosogatok, és volt már, hogy főztem is a saját pénzemből. Már volt, hogy figyelmen kívűl hagytam, olyankor elsírta magát, és csak rosszabbul éreztem magamat.
2019. febr. 3. 08:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki h ezzel nem segíti az életemet és hagyja abba, mert ezzel csak azt segíti elő h hamar elhúzd a csíkot otthonról, ha nem változtat költözz el amilyen hamar csak lehet.
2019. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem valami komoly pszihés betegsége van anyúdnak,Vedd rá hogy mennyen el veled egy psziologushoz,Mert öngyilkos is lehet.Előfórdult már ien,De ha kerűli az ezzel kapcsolatos témákat,Akkor Nincsen semmi baja,Csak irányitani vagy sajnáltatni akarja magát!
2019. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Magányos. Nem neked kell megoldani az életét.
2019. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!