Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? Jogos? Mikor...

Miért van ez? Jogos? Mikor lesz vége?

Figyelt kérdés

A barátommal nemsokára két éve vagyunk együtt, és anyukám mégsem engedi, hogy itt aludjon vagy én nála. Bár már aludtunk együtt, egy közös nyaraláson például, de mégis amikor megkérdeztem, azt válaszolta, hogy még fiatal vagyok. Nem értem. És nagyon zavar ez, idegesít. Miért van ez? Jogosan csinálja mindezt? Első kapcsolatom. Még 17 vagyok, nemsokára töltöm a 18-at. Szerintetek mi lehet az oka? És vajon mikor fogja megengedni? Mikor változik meg?

Van vagy volt valaki hasonló helyzetben?



2019. febr. 6. 00:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
17 éves lányomnak én sem engedem, hogy a barátja otthon aludjon. Tudom, hogy szexelnek, amit tudomásul vettem, nincs ebben semmi rossz. Sőt a lányommal el is mentem nőgyógyászhoz, hogy tablettát írjunk fel. Hétvégén feljöhet a barátja estig maradhat, de utána mennie kell. Hétköznap ha jön akkor csak pár órát jöhet. Tanulni kell, holnap suli, nekünk meló. Az otthonom az egyetlen hely ahol én és a férjem is végre ellazulhatunk. A férjem imád otthon boxeralsóban mászkálni, én imádok melegítőben, kinyúlt pólóban lenni ami nagyon kényelmes. Munka után otthon még takarítok, főzök, mosok, este meg én is a kanapán pihennek. Hétvégén mi is pihennünk. Semmi kedvünk, és energiánk egész nap egy idegen srácot kerülgetni, és ha ott van mi sem tudunk ellazulni rendesen.
2019. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

10: Nem kell nekik lopva, ki tudja hol.

Nyugodtan csinálhatják itthon, amíg mi dolgozunk, de ők már itthon vannak, mert a sulinak hamarabb vége van.

2019. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%
Mert magából indul ki.
2019. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Világosítsd fel róla hogy már nem vagy szűz. Érdeklődj hogy miért van ez, azért mert attól fél hogy szexelni fogtok vagy azért amit itt is írták sokan hogy ne kelljen mást kerülgetni. Az a baj hogy ha elkezdik megengedni akkor az lesz belőle hogy majdnem a hét minden napján ott lesz. Beszéljétek meg hogy mondjuk az egyik hétvégét ő tölti nálatok a másikat meg te náluk.
2019. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
78%

Olyan meglepve olvasom, hogy többen írjátok, hogy 'nem akartok egy idegent kerülgetni'.

Nekem a szüleim megengedték, hogy ott aludjon a párom, sőt ha hétvégente mentünk valahova kirándulva vagy valami programra még hívták is és szerették volna megismerni.

Ma már családtagnak számít (22 évesek vagyunk), de régebben is törekedtek arra, hogy ne idegenként tekintsenek rá.

Az elején nehezebben fogadták, és nekik is fura volt, hogy többen mászkáltunk a lakásban, de mindhárman próbálták oldani a hangulatot, sőt nem egyszer volt, hogy mi már anyával lefeküdtünk aludni és apukám meg párom még leültek a nappaliba iszogatni meg beszélgetni.


Azon vitatkozni, hogy jogos e vagy sem nem sok értelme van,mert ezt minden szülő saját joga eldönteni mit enged meg a lakásában és mit nem.

Beszélj anyukáddal, hogy mitől tart miért nem engedi. Ha olyan okot mond amin tudtok változtatni akkor tegyétek meg, ha meg olyat amin nem akkor fogadd el és ne emészd magad rajtam, hidd el nem akar neked semmi rosszat,de ha nem beszéltek őszintén akkor nem tud változtatni ő sem.

2019. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem csoda h a fiatalok,buszon,autoban parkban,vécében élnek nemi életet a szüleik büszkék lehetnek,mi nem engedjük együtt aludni a rég nemi életet élőket...
2019. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%

# 6


meert amikor ti keféltek a férjeddel, azt szerinted soha senki nem hallotta még?!


álszent duma!

2019. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
# 11 a lányod szerelme, életének első nagy kapcsolata, neked csupán egy "idegen srác"???!!
2019. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó szerinted miért van h menyek vejek nem mennek a párjuk családjához mert esküvő előtt idegen utána is az,én férjem kivolt tiltva pedig már házasok voltunk,na én is elbucsuztam tölük..
2019. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne említsük már egy lapon egy menyasszonyt/vőlegényt egy középiskolás tinikapcsolattal.

Az, hogy a fiam barátnője nem alszik nálunk, nem azt jelenti, hogy nem is ismerem. Szokott nálunk ebédelni, vacsorázni de nem alszik ott.

Egyébként sem árt, ha ebben a korban az együtt alvás még különlegesség: ha a szülők elutaznak, üres a lakás. Nem kell felnőttet játszani középiskolásként.

2019. febr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!