Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? Jogos? Mikor...

Miért van ez? Jogos? Mikor lesz vége?

Figyelt kérdés

A barátommal nemsokára két éve vagyunk együtt, és anyukám mégsem engedi, hogy itt aludjon vagy én nála. Bár már aludtunk együtt, egy közös nyaraláson például, de mégis amikor megkérdeztem, azt válaszolta, hogy még fiatal vagyok. Nem értem. És nagyon zavar ez, idegesít. Miért van ez? Jogosan csinálja mindezt? Első kapcsolatom. Még 17 vagyok, nemsokára töltöm a 18-at. Szerintetek mi lehet az oka? És vajon mikor fogja megengedni? Mikor változik meg?

Van vagy volt valaki hasonló helyzetben?



2019. febr. 6. 00:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%

Esküszöm, nem értem ezt a "nem akarok egy idegent kerülgetni" szöveget.

Két éve vannak együtt, nem két hete. Én nagyon szégyellném magam szülőként, ha ezidő alatt képtelen lettem volna megismerni a gyerekem párját legalább annyira, hogy ne legyen számomra csak egy "idegen".

Ezen kéne inkább elgondolkodni.

2019. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg azon,hogy a gyerek aktuális szeretője NEM családtag.
2019. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, pont arról van szó, hogy nem "aktuális szerető", hanem komoly kapcsolat. Két év amúgy is annak számít, egy kamasznál meg pláne. Tanulj meg szöveget értelmezni, akkor nem írsz majd ilyen butaságokat.
2019. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Utóiratként csak annyi, hogy egy kamasznak, (aki félig még gyermek) nincsenek "szeretői". Ezt ilyen kontextusban használni számomra gusztustalan.
2019. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!