Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 1-10 es skalan mennyire...

1-10 es skalan mennyire dijjaznad a csaladod? Osszetartas szeretet inteligencia meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 19:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Össz:10,Szer.: 8, int.:9


Hejesiras: 0

2019. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a családom, de megvan ennek is az előnye. Mindösszesen édesanyám és a nővérem, apukám már nem él sajnos, egyke volt ő is és anyukám is, így nagynénik, nagybácsik, unokatesók sincsenek. Cserébe mindhárom szempontból 10-es, tűzbe mennénk egymásért, mindkettőjükkel nagyon jó a kapcsolatom és hihetetlen okosak, intelligensek mindketten,(rajtam biztosan túltesznek, de ezt sosem ismernék el), feltétel nélkül, rajongásig szeretem őket, mindenben számíthatunk egymásra, nincsen olyan, amit ne tennénk egymásért meg. Férjem családját is szeretem, de ugye most a saját, közvetlen, vér szerinti családomat "értékeltem", úgy értelmeztem ez volt a kérdésed.
2019. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
4%

Intelligencia: 6 (érzelmi intelligencia 2, okosság 10 alapon)

Összetartás: 3

Szeretet: 3

2019. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Osszetartas 0

szeretet 0

inteligencia 0

2019. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jesszusom! Sok hozzászólast annyira rossz olvasni. Sajnalom . Nalunk optimalis a helyzet. Éd azt hiszem minden csaladtagom hasonlóképp gpndolkodik.

Összetartás 10, szeretet 10, intelligencia 9, de csak mert nem vagyunk atomfizikusok. Mindenkinek ilyen vsaládot kívánok!

2019. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen egyebkent. Marmint elegge jellemzi az atlaf csaladokat szerintem. Ebbol latszik hogy mindenkinrk vannak problemai es nem olyan tokeletes elet mint az interneten latnk
2019. febr. 8. 09:06
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát. Azt hiszem számokban nem tudnám kifejezni.

Amíg van közös cél, addig gondolom nincs gond.

Azért nem tudok pontosítani, mert személyiségben és gondolkodásban is nagyon különbözünk sztem.

2020. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!