Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez durva “büntetés”? Ti...

Ez durva “büntetés”? Ti milyen szankciókat hoznátok?

Figyelt kérdés

Kamasz fiú, 13 éves, eléggé rossz bizonyítványt hozott haza. Matek, nyelvtan, fizika 2-es többi se sokkal jobb. Már iskolakezdéskor leültünk vele megbeszélni, hogy csak akkor lesz iphone és ps4, ha jól tanul, tehát olyan 4-es átlag körül.

Büntetésként iphone helyett kapott egy nyomógombos Nokiát és playstation is max este 10-ig lesz. Nagyon kiborult, ma ment a hiszti rendesen, hogy ez nem korrekt és mit kell Őt szivatni.



2019. febr. 8. 18:29
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
65%
10# dehogy fogja. Tipikus tekintelyelvu szülő vagy, aki nulla szabadságot hagy a gyerekenek, a véleménye meg aztan végképp nem erdekli. Ezzel nem következetes vagy, hanem zsarnok, az ilyen szülők gyerekei lesznek lelki betegek a túlzott korlátok miatt. -.-
2019. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a kamugyár beizzott!
2019. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
37%
Menjél már a jó fenébe! Ha elvégzi az általánost, lakást veszel neki? Minek ilyen drága cuccok? Te rontod el a saját gyereked, egy önző, anyagias, utálatos hisztérikát csinálsz belőle, egy utálatos szörnyet! Sportoljon és tanuljon, ne a gépek előtt rombolja az agyát! Ezzel az erővel kokaint is adhatsz neki.
2019. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
87%
Én leültem vele matekozni stb. ...nem ment, kerestem szaktanárt. X box továbbra is megy. Ez ez a korosztály. Mi is nyomtuk a commodore 64 et éjfélig. Aztán egyszercsak otthagytuk az egészet.
2019. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látom, itt a hasonló, együttérző 13 évesek pontoznak...
2019. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%
Magántanárt kell fogadni a kütyük árából. Ennyi.
2019. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
28%

Soha nem büntetnék ilyesmivel.


Egyszer én sem azt kaptam kislányként szülinapomra, amit kértem a rossz Bizonyítvány miatt. Már 30 vagyok lassan, de még most is rosszul esik

2019. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
70%
Miért van lepontozva MINDENKI, aki szerint igenis 13 évesen illene tanulni? Nem azt mondom, hogy görnyedjen a könyv felett 24/7, de ha már 7.-ben ilyen szintű problémák vannak, ott később sem lesz jobb a helyzet.
2019. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
94%
Az én lányom 8 éves, én is próbálkoztam hasonlókkal hogy nincs tablet, csoki... aztán mikor sorba hozta haza a rossz jegyeket,belenéztem a könyvébe és láttam milyen orbitális hibákat ejtett. Addig ültünk ott míg meg nem értette a tananyagot. Sajnos nem magyarázzák el nekik kellően, sietnek a tananyaggal. Azóta meglepően jó jegyeket hoz haza, és büszke vagyok rá. A tiltás helyett inkább ülj le vele tanulni.
2019. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%

Pont hetedik és tizedik körül lázadnak :)


Ekkor irtó szar tanuló voltam. Rossz magaviselettel, senki ki nem nézett belőlem semmit.


Egyetemen meg évfolyamelső voltam, több diplomám is lett és több nyelvet is beszélek.


Nem lehet ebből a korból semmi következtetést levonni.

2019. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!