Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez durva “büntetés”? Ti...

Ez durva “büntetés”? Ti milyen szankciókat hoznátok?

Figyelt kérdés

Kamasz fiú, 13 éves, eléggé rossz bizonyítványt hozott haza. Matek, nyelvtan, fizika 2-es többi se sokkal jobb. Már iskolakezdéskor leültünk vele megbeszélni, hogy csak akkor lesz iphone és ps4, ha jól tanul, tehát olyan 4-es átlag körül.

Büntetésként iphone helyett kapott egy nyomógombos Nokiát és playstation is max este 10-ig lesz. Nagyon kiborult, ma ment a hiszti rendesen, hogy ez nem korrekt és mit kell Őt szivatni.



2019. febr. 8. 18:29
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
30%
nem pont jó telefon okés playstation mig nem javit max este 7 ig és előbb megtanulja a házit,és hétvégén gyakorolja matekot,kémiát és nyelvtant.
2019. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
37%

"Na látom megjöttek a tinikék, hülyeségeket írogatni. Nem kéne még aludnotok?"

27 leszek idén.

2019. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
10%

"27 leszek idén"


Ahhoz képest elég éretlen, gyerekes gondolkodásod van!

2019. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
79%

Mi van?! Ismétlem. Mi van!? Az én.bizonyítványom ennél sokkal szebb, de nekem is.kell kilenc tantárgyból javítanom,hogy elmehessek egy tíz napos táborba (35000-be kerül oda-vissza utazással). A nokiáról annyit, hogy szerintem egy olcsóbb okos jobb lett volna ( telefonom 35000-be került, de Iphone-nál.jobb) ps-el meg nem.tudom. Ajánlanám, hohy ahelyett valamiéyen robotos hobbit találjon magának (aurduino, legorobot) mellyel ugyanúgy lehet menőzni, csak utána ha ért hozzá, már középsuliban kapkodni fognak utána. Ez nem.durva büntetés


16/l

2019. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
13 éves gyereket úgy büntetitek, hogy "csak" este 10-ig játszhat? Szerintem eléggé el vagytok tájolva. Este 10-kor már ágyban kéne lennie. Nem kell reggel korán kelnie?
2019. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Arany élete van a kölyöknek, engem a 3-asért is felpofoztak
2022. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!