Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ekkora baj a szüleimnek,...

Miért ekkora baj a szüleimnek, hogy a párom 27 éves?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok. Mikor közöltem otthon, hogy van barátom, akkor tökre megörültek a szüleim. Mikor mondtam, hogy 27 éves akkor meg azonnal lehidaltak, meg közhelyekkel jöttek, hogy csak szexelni akar velem, meg nem való nekem ennyi idős pasi. Szerintetek? Sose látták a páromat még.
2019. febr. 10. 23:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is vannak ilyen ismerőseim. 29-30 évesen a 16-18 éves lányokat szedegetik fel, mert ezek a lányok még nem akarnak családot, egy kis pénzzel, ajándékkal el lehet csavarni a fejüket, meg imádják, ha autóval mennek értük suliba. A kapcsolat kb ennyi is. Aztán pár hónap múlva jöhet a következő. Nem kell energiát fektetni bele, csak némi pénzt. Ez a fajta nem ismerkedik szülőkkel, és ő se mutatja be a játékszerét senkinek.

Ha a barátod nem ilyen, vidd haza, ismerjék meg a szülők.

2019. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Nyugtasd meg őket, hogy egy fiatalabb is csak szexelni akarna.Hát igazából minden férfi azt akar nem? :D
2019. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Pasik csak szexet akarnak,jaja ahogy a nők is ha nem jo nekik simán ugranak másik pasira.. Enyit arrol h csak a pasik szexéhesek a jo kislányok meg csak elszenvedik..
2019. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy gondolom, hogy normális 27 éves férfi már más életszakaszban van, mint egy 18 éves lány, mások a prioritások. Elítélés helyett azonban, szülőként, megismerném a párodat és azt, hogy miképp gondolja az életet, csak aztán fogalmaznám meg a véleményemet.
2019. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%

Ki nem tojja le milyen ember? Attól még nem lesz fiatalabb!


Az a majd 30 éves férfi, aki egy gimnazista kamaszban látja őszintén élete szerelmét, az olyan sérült lelkileg, hogy nem szabadna párkapcsolatot kialakítania.


Egy 18 éves kamasznak (mert az vagy biológiailag) nem szabadna ilyen ember közelébe menni. Ha pedig csak szexre hajt, akkor azért fujj, undorító számító alak. Egy korabeli 19 éves kamaszfiú is lehet sérült, de van esély rá, hogy nem az, amíg a 27 éves egészen biztosan nem normális, hiszen férfiként tiniben találja meg élete társát.


Félteném a gyerekem, nem akarnám megismerni a férfit még, hiszen úgy sem lehetek befolyással a kapcsolatukra, így csak magamat emészteném.


Elvinném a gyerekem egy rakás 30 körüli férfi közé a munkahelyemre, és megkérdezném őket, mit gondolnak a kortársaikról, akik a lányommal szeretnének komoly kapcsolatot. A lányomban tudatosulna a pasi kora, ha sok kortársát látná..


Aztán átlépne a "de az én barátom fiatalos 27 éves, nem olyan, mint a többiek szakaszba", ahonnan már csak egy ugrás a szakítás. Aztán örülnék, hogy tanult belőle, akkor is, ha a saját kárán.


Kérdező bemutatott már a barátainak a férfi?


(27 éves nő vagyok, az életben nem jönnék össze olyannal, akinek 18 éves barátnője volt ennyi idősen..)

2019. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
38 éves nő vagyok, 27 éves párom van. Felnőttként már normális ekkora korkülönbség, de még 7-8 évvel ezelőtt se jöttem volna össze vele. Ha már pár évvel idősebb, dolgozó ember lennél, az más.
2019. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

az a baj, hogy te még fiatal vagy. PEeeersze ilyenkor azt mondjátok, hogy már 18 felnőtt nő. A gond hogy testileg nőttetek csak fel,de agyilag még gyerekek vagytok. Hisz nem dolgozol, nem élsz külön semmilyen értelemben nem kellett még felnőnöd(gondolom).

Ez a férfi pedig gondolj bele megy a 30 felé(ilyenkor szokás családot alapítani) és ő erre összejön egy fiatal kis kamasszal, számára gyerekkel, akinek a legnagyobb eszmefuttatása max az érettségi...

testileg persze hohóó, meg hű vagy számára,de eszme terén tuti, hogy nem vagy egy hullámhosszon.

De tegyük fel én tévedek, hívd át a fickót a szüleidhez és ha ő erre mindig keres egy kifogást akkor búcsút inthetsz a palinak,mert akkor tényleg csak ARRA kellettél.

2019. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

En 16 voltam amikor össze jöttem egy 28 éves férfival. 8 évig voltam vele és gyerekünk is van.

Majd megbekelnek, idegen véleményèvel meg ne foglalkozz.

2019. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

Én is 18 évesen jöttem össze a párommal,ő akkor 25 éves volt.Mondjuk ez 7 év, nem 9.

1 év múlva összeházasodtunk, 3 gyermekünk született, ma is együtt élünk.Már 35 éve.

Mióta vagytok együtt?

Egyik lányunknak mát volt olyan párja,aki nála idősebb volt 10 évvel.Én se örültem, mert féltettem, de mikor megismertük a fiút, már elszállt a félelmem.

Viszont a lányom még bulizós volt, a fiú már családot akart.Talán emiatt is lett vége köztük 2 év múlva.

2019. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A kor nem számít, ha hasonló szinten vagytok. Ha neked semmi kedved minden héten partizni, inkább egyetlen emberrel töltenéd az időd, akkor nyugodtan átugorhatod ezt a szakaszt.

Senki nem ismer titeket, csak jönnek ezzel, hogy nem vagytok egy korszakban.. Ők aztán tudják...

Azt teszel, amit Te szeretnél, csak óvatosan. Vigyázz magadra, mert lehet ő már 1-2 év múlva sehol se lesz, de neked továbbra is magaddal kell együtt élned.

2019. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!