Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti haragudnátok ezért a...

Ti haragudnátok ezért a szüleitekre, van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy családod,aki a szüleitől kapott egy felújított házat majd jönnek a gyerekek. A szülők minden pénzt elherdálnak,a gyerekekkel nem foglalkoznak eleget tv elé teszik hogy addig se kelljen vele foglalkozni vagy lepasszolják a nagyszülőkhöz. Ezután olyan szintre jut a pénzelb-ás hogy a ház romokban van se fűtés,se melegvíz se normális nyílászárók nem vesznek a gyereknek ruhákat. Apuka alkoholista mindenki dug mindenkivel és nem megbeszélik egymással hanem máson vezetik le. Aztán te próbálkozol kimászni ebből a fosból úgyhogy egész életedbe megvertek azért is,amiről nem tehetsz és mindenre azt mondták hát ezt ne csináld úgyse fog menni. Belekezdesz egyetemekbe többször is,de sose tudod csinálni mert le kell dolgoznod a negyven órát hogy legyen mit enned akár többet is. Mindegy a lényeg a szülők hibásak azért,hogy nem adtak szeretetet támogatást és egyáltalán semmit sem vagy én vagyok egy gyökér tuskó szerencsétlen? A legrosszabb amikor megkapom a pofámba más szülőktől ismerősöktől hogy hát neked az volt a dolgod hogy tanulj nem igaz hogy még mindig itt tartasz. Így mégis hogy? :( Miért én vagyok a hibás mindig mindenért? Végülis mindegy is mit tehetnék hogy kimásszak ebből eltakarodhassak olyan helyre ahol van fűtés,hogy oldjam meg hogy több fizetésem legyen vagy tanulhassak így? Mert 150 ezer nettós fizetésekből albérletet se lehet fenn tartani érettségivel.
2019. febr. 11. 20:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A 20as válasz miért lett lepontozva, mikor teljesen jól írta? Nálunk a cégnél a diákok nappalin tanulnak és hozzánk járnak dolgozni, mikor van idejük és elég jól keresnek, pedig fizikai munkát kell végezniük. Többen mellette albérletben laknak. Én sem értem ezt a rinyát. Tenni kell, nem sírni és hibáztatni.
2019. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azt mondom, te megtetted ami tőled telt.
2019. febr. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!