Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tippek hogyan költözzek el?

Tippek hogyan költözzek el?

Figyelt kérdés

Most vagyok 19 éves,nem rég végeztem egy szakmát.

Borzalom az együttélés a szüleimmel.

De van egy 2 éves fiam is.

Bejárni nemtudok dolgozni sehova mert anyám kijelentette ha vigyáznia kell a gyerekre akkor rendőrt hív

Bölcsöde a legközelebbi városban van 35kmrre de egyetlen egy busz van be a városba ,reggel,vissza fele meg délben.

Itt helyben lenne dajkai állásom, de mit mondtam nem engednek dolgozni.De ez meg semmi.Mindennap megy a kötözködés, a beszólogatás.Erőmőn felül mindent megcsinálok amit lehet. De ez sem jó nekik.

mindenfèle jöttmentnek elmondanak.

Nagyon nem szeretek itt élni velük

Azt ne irjatok hogy segitsen a gyerek apja mert nem elek vele,mas csaladja van ,peresked



2019. febr. 13. 18:44
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

pereskedek vele.

Rokonok nem tudnak segíteni.

kisgyerekként kezel mindenki ès már nem bírom. Egy percig sem!

Pesten lenne lakasom ,meg melo de oda penz kell ami mnekem nincs.

Providentre gondoltam , de azt adnak munkaltatoi nelkul? nem hiszem.


koszi ha legalabb elolvastad :(

2019. febr. 13. 18:48
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem érthetö, mi a bajod.

Nem anyád dolga vigyázni a gyerekedre, de emiatt hiaba hív rendört, legfeljebb hülyének nézik. Viszont ilyen emberre nem bíznék gyereket, mert nem valószínü, hogy rendesen ellátná.

A "legközelebbi városban" keress munkát és költözz oda a gyerekkel együtt.

2019. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
mennék ha lenne munkám amiből kapnék fizetèst.
2019. febr. 13. 18:52
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Na igen, ezét nem kell 17 évesen a semmire gyereket szülni.
2019. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A provident nagy lehúzás, ha lehet, kerüld el...


Hívj fel pár anyaotthont, szerintem ideiglenesen tudnak neked és a kicsinek szállást biztosítani, vagy ha nem, pontosabb tanácsokat adnak, mint mi, hogy mik a lehetőségeid.


Szerintem is költözz el mindenképpen, nyugodtabb leszel úgy, mint a napi stresszben. Ha kitartó vagy, kimászol ebből a helyzetből és összeszeded magad. Sok sikert!

2019. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a zöld.
2019. febr. 13. 18:59
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Tehát nem dolgozol, gyereked van.. hát sok választásod nincs. Ha nincs óvoda\bölcsi, hol lennél dajka? Nem lehet megoldani hogy a helyzetre tekintettel a gyereket bevegyék? Anyukádat meg megértem. Gyereket szült a gyereke a nyakára.. ne ő legyen már a rossz amiért elvárja hogy oldd meg a TULAJDON gyereked ellátását amellett hogy eltart titeket. Apukát meg előkeríteni, szarni rá hogy családja van- KÖTELES gyerektartást fizetni.
2019. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

a falu óvodájában dolgozhatnék, de 3 éves kora előtt nem tudom beadni.


Nem azt várom anyámtól hogy nevelje de ha már az anyám segíthetne amíg kimászok a tréből. Pláne hogy egésznap tesped itthon,nem csinál semmit mindenent én csinálok


éppen a gyerektartásért folyik a per.

2019. febr. 13. 19:11
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
Tesped? Gondolom marhára tespedhet melletted.. Eddig a hozzászólalásodig együtt éreztem veled, de most megkérdezem: Anyád kényszerített hogy ész nélkül dugj, és ne vetesd el a gyereket, ha már olyan hülye voltál hogy felcsináltasd magad? A te döntésed, a te sarad, nehogy már ő legyen a szar mert annyi eszed se volt hogy NEM szülünk a semmire, más nyakára meg pláne nem.
2019. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy mi a fa.szért kell családos ember ku.rvájának lenni?
2019. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!