Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mèrt ilyen az apám? Vagy...

Mèrt ilyen az apám? Vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés
25 èves fiú vagyok èdesapam 3 èves koromban lelèpett tölünk ès ősszel jött egy nővel èdasanyám nevelt aki sajnos fèl èvvel ezelött meghalt teljesen kiborultam elvesztettem az állásom jelenleg apámmal meg mostoha anyámmal lakok de már lassan megörjitenek 20:00 kor fekvès mindig akkor kell ennem amikor ők esznek lebasznak hogy mèrt èg a nagy lámpa mèrt fürdök ilyen sokáig max ( 30perc) ha bármi anyagi segitsèget kèrnèk lebasznak hogy oldjam meg nekik nincs pénzük pedig nem állnak rosszul.. múltkor pèldául szóltam hogy elfogyott a kenyèr az volt a válasza hogy akkor nem eszek. Nem akarok rájuk támaszkodni de rosszul esik hogy nem számíthatok rá szerintetek velem van a gond?
2019. febr. 15. 20:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kicsinek sose foglalkozott velem ès anyagilag se támogatott gondoltam most picit bepotolhatná amit kihagyott de úgy látszik tévedtem :/
2019. febr. 15. 20:37
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azt akard megérteni, hogy apád miért ilyen, hanem minél előbb szerezz munkát, hogy önálló tudj lenni. Vagy legalább szarért-húgyért vállalj el valamit, hogy beleadj a közösbe, és akkor talán nem kell mindenen spórolni, hogy ennyi vizet engedj, meg miért ég a nag lámpa.. Engem is elhagyott az apám, és tudom milyen érzés, de ők szar emberek, ne várj tőlük semmit. Egyébként megtakarításod sincs abszolút, hogy kénytelen vagy velük élni?
2019. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Bizonyára magad is rájöttél, csak nem jön mindjárt a megoldás, de igyekezz mihamarább önállósulni: ismerkedj egy lánnyal és főleg - legyen munkád!

Sok sikert!

2019. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ami volt az elment a temetèsre anyit a jelenlegi munkahelyemen nem keresek hogy albèrlet is kifussa Pesten most vidèken nèzelődök ott kulturáltabbak az árak
2019. febr. 15. 21:06
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

25 éves vagy. Ha nincs kenyér, akkor fogod magad és elmész boltba.


30 perc fürdes valóban sok. 30 percig folyatod a vizet???

2019. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

És mi lett édesanyád lakásával? Azt nem te örökölted? Apáddal nem is tartottad a kapcsolatot? Gondold el, te egy felnőtt ember vagy, más ilyenkor már önálló életet él, saját családja van. Te meg beestél szinte idegenként egy házaspár otthonába, hogy itt vagyok, megjöttem, itt fogok lakni, ja és pénz is kéne.

Hát nem csodálkozom, hogy nincsenek elolvadva. Apádtól sem szép, hogy nem törődött veled, de ezt 25 évesen már ne is várd el.

2019. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

10 perc borotválkozással elég, nem fél óráig ereszteni a drága vizet.

Azért mert anyukád meghalt , nem elveszteni kell a munkát hanem még kétszer annyit dolgozni.

Az hogy sírsz az nem megoldás.

Örök igazság hogy a gazda mondja meg, írja elő a napirendet.

Ha valakinek nem tetszik, tehet róla.

2019. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

És a lakás, amiben 25 évig laktál? Azzal mi lett?

Nagyszülők, rokonok?

2019. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Apádra kicsi korodban sem számíthattál, amikor pedig szükséged lett volna rá. Ne várd tőle, h most örüljön egy óriáscsecsemőnek!

Én imádom a gyerekeimet, de remélem h 25 évesen már nem itthon fognak lakni.

Ha tényleg nem tudsz külön költözni adj bele a közösbe!

De a végső megoldás, h a saját labdára állsz!

Valaki írta, h keress párt magadnak, igaza van ketten könnyebb.

2019. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Segítek!


Vonulj be!


Sereg vagy rendőrség. Meló, lakás, kaja,...

2019. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!