Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy faragjak vissza apám...

Hogy faragjak vissza apám egójából?

Figyelt kérdés
Mit csináljak vele? Neki sose jó az ahogy én csinálom a dolgokat. "Ő mindig mindent jobban tud." Ő a példa aki üvöltözik és elégedetlen mindennel. Egyedül ő a tökéletes.

#család #apa #szülő #utálat #bánat #ego #egó #életem megkeserítője
2019. febr. 17. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Nem a Te dolgod a személyiségét formálni. Sz*rd le, vagy múld felül az igényeit, vagy bármit, de sose akard, hogy megváltozzon
2019. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
Sajnos nekem is ilyen az apám sőt engem még kiskoromban meg is vert sokszor !Elkezdtem önvédelmet tanulni és mostmár ha megüt visszaütök emelett próbálom kerül pl a szobámba zárkozok meg ilyenek.Az ilyen férfiakkal nem lehet mit csinálni ez a tapasztalatom
2019. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szántóvető ***** válasza:
26%
üvöltözz vissza hangosabban.
2019. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Tipikus nárcisztikus személyiségzavaros faterod van.

Az okosok szerint a no contact, azaz a teljes ignoráció a célravezető megoldás. Olyan helyzetben, amikor ezt nem lehet megvalósítani, akkor minimalizálni kell a találkozást és a kapcsolattarást.

2019. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Gondolod, hogy ez a te dolgod? Nem vagy jobb nála!
2019. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen kérdéseket mindig azok írnak ki akik szerint "nem normális" az apjuk, anyjuk, anyósuk, testvérük, szomszédjuk, tanárjuk stb...

Csak ők maguk a tökéletesek. Igaz, kérdező??!

2019. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem hinném, hogy a te feladatod lenne, és látatlanul megmondom, kb a kisujját nem éred, úgyhogy törődj bele.

Tipikus kamaszos lázadás, főleg a fiúknál, mindenkinek bizonyítani akarnak, mindenkinél szebbek és jobbak.

Hidd el, pontosan olyan vagy még, mint pár éve, amikor a kisautót tologattad az ágy alatt.

2019. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát, aki az apja egóját akarja visszanyesni, annak alighanem a sajátja túl nagy. :DDDD
2019. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Felnőtt embert nem lehet megváltoztatni. Elfogadod őt, nincs más választásod.
2019. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!