Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyomozzam ki, honnan van...

Hogy nyomozzam ki, honnan van a lányom számláján több, mint 500 ezer forint?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemre jár. Pénzt mindig mi adunk neki, a rezsijét is fizetjük, eddig 2-3 hetente elmentem hozzá, televásároltam a hűtőt, kamrát. Otp Junior kártyája van, még gimis korában csináltattuk neki, így tudtam a PIN kódot, meg a netbankos belépéshez szükséges dolgokat. Igen, néha ránéztem, hogy mire költ, ami szerintem normális dolog. Decemberben még nem volt rajta ekkora összeg, pár tízezer volt rajta. Utána januárban megváltoztatta az azonosítót és a jelszót is, és hiába kértem, hogy adja meg majd, azóta is halogatja. Most itthon volt hétvégén, és rendet akartam rakni az asztalán, ott volt egy halom blokk és papír, gondoltam kidobom őket. Előtte megnéztem, mik azok, és volt egy bizonylat, hogy pénzt vett le, és még mennyi maradt a számlán... Kérdeztem, hogy mennyi pénze van még, mennyit adjunk, ha megy vissza Pestre, mondta, hogy elbulizta most, nincs a számláján sok. Szóval hazudott. Legutóbb is volt egy kiakadása, mert belenéztem a pénztárcájába, és hogy mit kutatok én a cuccai között, fejezzem be azonnal. Pedig csak rendet raktam benne, sorba rendeztem a kártyákat, egy helyre tettem az aprót.


A bankba hiába mennék be, semmire nem mennék, mert a lányom elmúlt 18. A telefonja, gépe jelszavas. A pesti barátnőit nem ismerem, az itthoniakkal már kb egy éve nem tartja a kapcsolatot.



2019. febr. 18. 17:09
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
85%

" itthoniakkal már kb egy éve nem tartja a kapcsolatot."


Ha így folytatod, lassan veletek se fogja tartani a kapcsolatot!!!

2019. febr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
79%

Előző vagyok!


Egyébként... nem esett messze az alma a fájától!


Mi a szart vársz tőle, ha te így viszonyulsz hozzá???!!!

Vajon kitől örökölhette, vagy tanulhatta a sumákolást, meg a titkolózást?!


Hogy nyomozd ki?!

Opcióként se merült fel benned igaz, hogy szemtől szemben, egyenesen, őszintén ezt megkérdezd tőle, személyesen, ugye? Jaaa, hogy akkor kiderülne, hogy a háta mögött átnézted a cuccait... :)


És akkor te meg a semmire csak úgy elvárnád tőle, hogy ő viszont legyen veled szemben egyenes, és őszinte...:)

Az év poénja!

Ébredj fel, amilyen az adjon isten... tudod.

Ha gyerekkorától ez a hátulról jövős nyomozgatós titkolózós sumákolgatást látta, nem várhatsz tőle mást.

Erre nevelted, mert a nevelés nem a szavakon múlik, hanem a viselkedésünkkel mutatunk követendő példát.


Szóval a saját viselkedéseddel szembesülsz, amikor a lányod titkolózik, meg hazudozik előtted.

2019. febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem is kamu, de ha mégsem akkor a lányod prosti.

Ennyi. Pénzért kúrják. Dolgozd fel.

2019. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, sikerült esetleg beszélni a lányoddal?
2019. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet, hogy már nem is jár egyetemre hanem dolgozik, csak nem meri otthon elmondani?

Esetleg titokban felvett diákhitelt, amiről ti nem tudtok?

2019. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
67%

45# a diakhitel nem így megy. Van a tandíjra fordítható, ezt a tanuló nem kapja meg, egyből az egyetemnek utaljàk.

Van a szabadon felhasználhatò, az havi 70 ezer ha jól tudom. Arra viszont kamat van, hülye lenne valaki úgy felvenni, hogy csak elteszi a számlára.. Aki felveszi, az azért, hogy abból fedezze a kiadàsait

2019. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim válasza:
65%

Szerintem is dolgozik és nem jár egyetemre... Nekem sem tudják...


Miért lenne hülye valaki, a diákhitel 1 szabadon felhasználható, lehet kocsit akar, vagy valami nagyobb dolgot... Úgy tudom azt egyben utalják, szóval ez a legesélyesebb...


Vagy simán lehet, hogy nyerte...


A kérdező nem fog ideírni többet, ezeket olvasva.


Biztos, hogy nem kamu a kérdés. Nem tudom, miért mondjátok mimdenre, itt simán törölnek igaz kérdéseket, mert nem illik a "képbe" vagy szokatlan, akkor tuti kamu...

2019. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
16%
Ja, biztos nyerte😂
2019. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim válasza:
37%

Most miért?? Nem akarja, hogy mami rátegye a kezét... Vagy esetleg azért ne adjon neki pénzt.


De esélyes a diákhitel, az ilyen kerek összeg... Szerintem egyébként dobbantani akar otthonról.

2019. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
77%
" így tudtam a PIN kódot, meg a netbankos belépéshez szükséges dolgokat. Igen, néha ránéztem, hogy mire költ, ami szerintem normális dolog." - nem, egy kicsit sem az.
2019. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!