Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál rá, ha a...

MR.X. kérdése:

Hogyan reagálnál rá, ha a gyereked 12-13 évesen bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 22:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
74%

Szépen kézen fogva elmegyünk a rendőrségre feljelentést tenni. Jobban járnak, ha kaptárba kerül, mint ha az apja elkapja és kiheréli a pasiját.

Aztán leülünk, és megbeszéljük, hogy miért nem fogja megtartani. Kezdve azzal, hogy bele is halhat a szülésbe. De van kistesó, egész jól látja, mivel jár egy kisgyerek. Nem hiszem, hogy meg akarná tartani.

2019. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
87%

"viszont a gyerköcnek örvendenék nagyon"

MIVAN?? Annak, hogy az éppen felsős, általános iskolás gyereked terhes? 12-13 évesről van szó, nem 22-23-ról. Úristen, azért a fanatizmusnak is van egy határa.

2019. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
56%
Abortuszra vinném. A férget meg aki felcsinálta, börtönbe juttatnám.És elgondolkodnék, hogy mégis milyen módon neveltem a lányomat, hogy már hatodikos fejjel ri.banc lett belőle.
2019. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
64%

Én inkább azt tartom felháborítónak, hogy itt sokan pofonokat osztanának meg a srácot herélnék ki... Hahó emberek, a gyereked olyan amilyennek neveled. Ha nem adsz át neki rendes emberi értékeket, és nem tanítod meg tisztelni a testét, nem tanítasz neki felelősséget akkor bizony ilyeneket fog csinálni. Ez rohadtul nem a gyerekek hibája, hanem a szülőké.

Amelyik lány normális értékeket kapott az egyrészt normális, felelősségteljes fiút választ, vagy ha mégsem akkor se lehet ilyenbe belevinni. Meg egy normális szülő-gyermek kapcsolatban ha minimálisan is de beszámol arról, hogy van valaki. És máris lehet neki beszélni a védekezés fontosságáról. De sokszor ez is magától jön, nekem szerintem soha senki nem kötötte a lelkemre, hogy védekezzek, mégis teljesen egyértelmű dolog volt, mert felelősségre neveltek.

2019. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
1%
Ez hülyeség. 12 évesen még nem is menstruál, tehát teherbe esni se tud. Nem?
2019. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
60%
És a szülőnek nyilván sok ideje van nevelni, mikor olyan időket élünk ahol a három műszak alap- meg most már a négyszáz óra túlóra is- Ettől függetlenül. Ismerek olyan hogy szerető, jó értékrendű család egy szem lánya ordas nagy ku.rva lett tizenhat évesen. Nem, sajnos nem minden a nevelés Ott direkt háztartásbeli volt az anyuka a gyerekek miatt. többi gyerek klassz, jó tanuló, különbet se kívánhatna senki. De a lány.....
2019. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nincs időzítve. Van aki már 8 évesen menstruál, van aki csak 16-17. Az átlag valóban 13-14 év, de lehet évekkel hamarabb is.
2019. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
92%
"Ez hülyeség. 12 évesen még nem is menstruál, tehát teherbe esni se tud. Nem?" ÖT éves volt a legfiatalabb anya. Egy kilenc éves meg már simán menstruál-vagyis teherbe tud esni. Az már más kérdés hogy belenyomorodik ha rákényszerítik, vagy hagyják hogy szüljön. .
2019. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
96%

1. Rohadtul csalodnek, mert ugy gondoltam eddig, hogy normalisan beszeltunk arrol, hogy mikortol nem korai a nemi elet (12-13 evesen korai)


2. Meg nagyobbat csalodnek, hogy a vedekezes fontossagarol is hiaba beszelgettunk


3. Orulnek, hogy el merte mondani


4. Kivancsi lennek, hogy sikerult kivitelezni (mindig tudom mikor-hol van)


5.Aggodnek erte, hogy az abortusz rendben menjen


Ennyi idosen egyertelmu, hogy nem tarthatjuk meg a babat.


6.Nagyon remelnem, hogy ez egy fajdalmas, de hasznos lecke szamara a tetteink kovetkezmenyeirol.

2019. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
80%
16-nak...na az ilyen sötét emberek meg gyerekeik esnek teherbe 12-13 évesen!
2019. febr. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!