Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál rá, ha a...

MR.X. kérdése:

Hogyan reagálnál rá, ha a gyereked 12-13 évesen bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 22:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
62%
Biztos feljelenteném a rohad$kot. De valószínű előtte szilánkosra törném az összes csontját.
2019. febr. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
81%
Ledöbbennék és amikor túl vagyok az első sokkon, akkor magamat vonnám felelősségre, hogy vajon hol csesztem el a nevelését. Utána a kisasszonyt megfognám és elvinném a nőgyógyászatra abortuszra. A fiú szüleivel is felvenném a kapcsolatot és elmondanám nekik is a történteket.
2019. febr. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%
Magyarországon 12 a beleegyezési korhatár, ha a partner is fiatalkorú.
2019. febr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
90%
A lábon kihordott infarktus után vinnem azonnal abortuszra.
2019. febr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
16os, én már 10 évesen menstruáltam, az osztályom 40%-a is. Tehát kérlek ne beszélj butaságokat. Pluszban ugye tudod hogy a peteérés hamarabb van mint a menstruáció, így lehet hogy pont elkapják az első peteérést, míg megnyugodva szexelnek hogy még nem menstruál így nem lehet terhes. Aztán meglepődnek ha az aktus után 2-3 nappal megjön.
2019. febr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
92%

kideríteném h vajon ö akarta a szexet vagy erőszak

esetleg zaklatás/etc.. következménye

ki az apa ?

rendőrségi feljelentés, nődoki, abortusz, pszichológus

2019. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
89%

Lányom most 7. -es,és terhes az osztálytársa. 2 évvel idősebb a fiú.

Biztos kellene a hír után pár óra,hogy feldolgozzam. De annak az egynek örülnék,hogy mèg idøben elmondta,mivel akkor még lehet cáltoztatno a dolgokon. Természetesen elvetetnénk,mert még ő is gyerek. Szerintem egy abortusszal járó hercehurca is eléggé meg visel egy ekkora lányt. Némelyik még nőgyógyászt sem latott addig. Ez kpmoly lecke lesz neki. Ezért ebben az időszakban próbálnék nyugodt maradni,amennyire lehet,de utána kapna egy alapos fejmosást.

2019. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
92%
Nekem 11 évesen volt az első mentsruációm.
2019. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
91%
Én 12 évesen, a barátnőm 11 évesen menstruált először. Nem értem miért hihetetlen. A lányok előbb érnek.
2019. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
8%

Aki itt rí.bancozik, annak nincs gyereke, ugye?

11 éves a lányom, menstruál már. A felvilágosításon túl vagyunk.

De azt is tudom, hogy milyen egy kistini: annyira könnyen befolyásolhatóak! Mindenkinek meg akar felelni, nem mer nemet mondani a barátnőknek, és szeretne beilleszkedni.

Igenis az a r...k..f..b...g.., aki ráveszi a szexre a 12-13 éves gyereket! Azt se tudja, hogy mire mond igent.

Nem véletlenül hozzuk-visszük, ha a barátnőjénél alszik. Nem benne nem bízunk, hanem a többi emberben.

2019. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!