Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál rá, ha a...

MR.X. kérdése:

Hogyan reagálnál rá, ha a gyereked 12-13 évesen bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 22:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
18%
A lányok előbb érnek...minél előbb? Egy azonos korú fiú nyilván nem fog menstruálni :D
2019. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is 10 évesen kezdtem menstruálni, ez nem nagy dolog. Akinek a baráti társaságunkban legkésőbb jött meg, ő kezdte 13 évesen.
2019. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
80%
Nem reagálnék sehogy, mivel ez lehetetlen, mert én a 12-13 éves lányomat nem engedem el olyan helyre, ahol ilyen megtörténhetne! Nem hagyom, hogy "járjon" kislány fejjel senkivel-és gyerek fejjel ő sem akar senkivel "járni", hisz tudja, hogy ez nem általános iskolásoknak való dolog! És ez a normális! Hiába van egyre több unatkozó tini, meg túl elfoglalt szülő, aki azt mondja, hogy már a mai világban... stb, akkor sem normális, hogy egy 6. osztályos tanuló pasizzon, vagy csajozzon! Minimum középiskolába való téma! ENNYI!
2019. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
79%
Gondolkodás nélkül vinném abortuszra
2019. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
84%

Meglepődnék, hogy van gyerekem.


ON. Abortusz.

2019. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
79%
Megkérdezném ki erőszakolta meg
2019. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
20%

Van egy 13 éves húgom, én 18 vagyok.


Világos, h a méhen belüli baba is ember, aki erőszak vagy felelőtlenség miatt, de megfogant, él már, keze-lába van, és a sztoriban a legártatlanabb, legvédtelenebb. Igen, még a 12-13 éves lánynál is ártatlanabb.


Ha a húgom bejelentené, h terhes, akkor az első meglepődés és fejmosás meg két pofon és beszélgetés meg megölelés után az első dolog lenne, h a terhesség a legbiztonságosabban menjen, jó orvos, stb, utána meg ha a babát nem tudnánk vállalni, örökbe adnánk szerető szülőkhöz.

Így a babát sem kell megölni (Néma sikoly c. filmet ajánlom mindenkinek, aki abortuszt javasol), fájdalom lenne a húgomnak megválni tőle nyilván, de tanul belőle egy életre, az örökbefogadó szülőknek sokéves álmuk teljesül talán, és a kicsi szeretetben nőne fel.


Szerintem ebben az esetben ez a legjobb forgatókönyv.

Felnevelni nem kell, elég, ha az életét nem veszed el.


Régen egyébként sokszor ekkora korban szültek már a lányok, tehát ritka az, h a terhesség veszélyeztetné az anya életét. Főleg h a menstruáció annak a jele, h a szervezet készen áll a babára.

Ha meg suliban kihagy egy évet emiatt, hát Istenem. Azalatt foglalkozik mással vagy magántanuló lesz. És nagyon sok anyaotthon van, sok esetben teljesen ingyenesen, pont az ilyen esetekre.

2019. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Azta... ahogy a kommenteket olvasgatom hogy kinek hány éves korában jött meg. Ledöbbentem. Nekem 16 évesen jött meg először. És ráadásul nem is normálisan .-.
2019. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
82%

"Régen ebben a korban szültek"

Ja, jó sokan bele is haltak...

2019. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
én segitenék támogatnám mindebe,meg beszélnék vele ezt azt
2021. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!