Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet köze a félretett pénzemn...

Lehet köze a félretett pénzemnek hogy édesanyám most sok mindent pedzeget?

Figyelt kérdés
El mondtam anyukámnak hogy a párom és én már sikerült 1 millió ftot félretenni, és aztán előhozakodott 3 dologgal is hogy de örülne egy cipőnek, szeretne szúnyoghálót az ajtóra meg a macskáját szeretné kiívartalanítani. Nekem ez a 3 tétel sok.... Nem úgy értem hogy nem vagyok neki hálás, de nekünk van célunk, szeretnénk saját házat, van egy kislányom is. Egy dolgot szívesen állok de nem szeretnék ilyen nagyvonalú sem lenni. Ő is költ sok felesleges dologra amit ha eltenne lenne megtakarítása. Lehet hogy végülis félreértem és nem is akar lehúzni de nekem ezek most így hirtelen zudúltak a nyakamba amiket ő szeretne... Így hirtelen.
2019. febr. 20. 13:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi lehet ez így tételesen összesen? 20-30k? Hátnemtudom. aprópénz. Nyilván, ha az elvekről van szó, akkor oké, de amúgy.
2019. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Látod, pont ezért nem dicsekszünk senkinek a jövedelmünkkel, a megtakarításainkkal, vagy a lottónyereményünkkel.
2019. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
ha követelőzik akkor küld el a p...ba,ha cvsak ugy mondja ,akkor meg te érted félre.
2019. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

"Nekem ez a 3 tétel sok"


Nem félem anyádat, hogy nem fog tudni minden további hónapban kitalálni valami újabb 3 kívánságot!

2019. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Azt hiszi, hogy te vagy a mesebeli aranyhal...

:)

2019. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem kellett volna elmondani a felretett pénzt...


Esetleg megmondhatod neki, hogy próbáljon meg ésszerűen koltekezni.


Korábban mondta már ezeket az igényeket vagy most jött elő ezekkel?


Egy másik megoldás, hogy ne érezze annyira elkapatva magát, hogy a dolgai egy részét allod max. Ezek úgyis neki fontosak nem neked.


Amúgy fura, hogy nem tudja megoldani ezeket a kiadásokat. Cipő mondjuk 10 ezer, attól függően, hogy mit szeretne, szúnyoghalo szintén max 10 ezer, ivartalanítás meg olyan 30. Ezek azért nem olyan nagy tételek.

2019. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Mond meg anyádnak, hogy a "három kívánságával" forduljon szombatonként a Dévényi Tibi bácsihoz!

:)

[link]

2019. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Persze ha elmondtad neki...

A macska ivartalnitattasat fizesd mert az hasznos.

És mert én is szeretem a macskákat:))

Egyebként mond azt, hogy a többi automatikusan megy lekötni nem tudsz belőle kivenni.


Máskor legyél okosabb.

2019. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nekem sem így sok mert körülbelül tényleg vagy 50 ezer de hogy így felsorolta az összes dolgot ez nekem feltűnő. Nem is sajnálom tőle, de sokszor meglepem magamtól. Az hogy most szúnyoghálót akar csináltatni... Ez a legfurább... Mert még február van nem fognak bejönni a legyek mert nincs olyan meleg hogy tárva nyitva hagyja az ajtót. Nem szeretném kihasználtatni magam... Az hogy fél év alatt sikerült ennyi... Jó szerencse... De ahhoz hogy kijöjjön a saját ház kell még pár millió. Rengeteget nélkülözzük a lányommal a páromat a munka miatt, és nekünk is rengeteg kiadás van, és saját magunkon spórolunk. Én 2 havonta kozmetika 4 ezer Ft... Ő meg 2 hetente fodrász.. Havonta kozmetika, körmös nem rég ment tetovaltatni szemöldököt és úgy hogy nem is dolgozik. Bár itt lakunk egy udvarban de külön házban és fizetem a rezsit ezen felül többet adok 10000 fttal mert apukám sem keres sokat. 160.000 ftot de ebből nekik nem kell számlákat fizetni mint mondtam én állom az egészet. Főzni vegyesen szoktunk hol ő hol én... Én viszont szeretem az inyencebb ételeket ami több ezer ő viszont az olcsóbb hagyományos kajákat készíti ami lényegesen olcsóbb. Nem probléma nekem csak van mikor úgy érzem át esne a túloldalra.
2019. febr. 20. 13:26
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván ki akar használni.

Mondom fogd meg azt a macskát vidd el orvoshoz a lány nálunk 15000 a fiu 10000.

Többit fizesse magának.

2019. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!