Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet köze a félretett pénzemn...

Lehet köze a félretett pénzemnek hogy édesanyám most sok mindent pedzeget?

Figyelt kérdés
El mondtam anyukámnak hogy a párom és én már sikerült 1 millió ftot félretenni, és aztán előhozakodott 3 dologgal is hogy de örülne egy cipőnek, szeretne szúnyoghálót az ajtóra meg a macskáját szeretné kiívartalanítani. Nekem ez a 3 tétel sok.... Nem úgy értem hogy nem vagyok neki hálás, de nekünk van célunk, szeretnénk saját házat, van egy kislányom is. Egy dolgot szívesen állok de nem szeretnék ilyen nagyvonalú sem lenni. Ő is költ sok felesleges dologra amit ha eltenne lenne megtakarítása. Lehet hogy végülis félreértem és nem is akar lehúzni de nekem ezek most így hirtelen zudúltak a nyakamba amiket ő szeretne... Így hirtelen.
2019. febr. 20. 13:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
És majd jön a többi kívánsága,ha engeded.
2019. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezz rá. Ha jó a kapcsolat közöttetek, akkor ezzel nem lesz probléma.
2019. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha egyet is kifizetsz neki akkor mindig ki lesz egészítve a kívánságlista 3 tételre, hogy tudj válogatni.

Én is segítek a szüleimnek, de soha nem kértek semmit. Magamtól teszem amit teszek nem azért mert kizsarolják.

2019. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
62%
Neked milyen kivánságaid voltak ő felé eddig?
2019. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
98%

Így azért egész más a fekvése a gyereknek, hogy te fizeted az ő rezsijüket is... Nekik így gyakorlatilag van 170ezer ft-juk (a te plusz 0ezreddel együtt), amit szabadon arra költenek, amire akarnak (kaja, szórakozás stb). És ezek mellett még tőled puncsol?! Én nagyon gyorsan helyretenném, hogy spóroljon ő is, és többet se neki, se másnak nem mesélnék arról, mennyi a félretett pénzünk.

Amúgy gyors megoldásnak mondd azt, hogy bocsi, már elköltöttük, vettünk ezt-azt magunknak, meg a gyereknek :D

2019. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
A macskát ivartalaníttasd, a többit meg engedd el a füled mellett, ha telik tetoválásra, fodrászra, meg mindenre pár hetente, akkor a szúnyogháló is meglesz,ha kell neki.
2019. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
Ne fizess neki ki semmit...
2019. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván ahogy öregszik, egy macsek egyre többet jelent anyudnak, szeretné ivartalanítani. Ő hány cipőt vett neked életedben? Egy szúnyogháló meg filléres tétel. Az életnek van egy görbülete. Gyerek - felnőtt - öregkor. Ő megtette a dolgát, amíg gyerek voltál. Felnevelnt.Én összetenném a két kezem, ha valahogy lenne alkalmamam meghálálni mindent , de már nem lesz.
2019. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az utolsónak szeretnék reagálni... Rengeteg mindennel kifejezem a szeretetemet az édesanyám felé, rengeteg dolgot kap KÉRÉS NÉLKÜL EGYSZÓVAL MAGAMTÓL ADOM. De csak minden hónapban 50 ezret ráköltök az 600 ezer forint egy évben... Szeretném eszedbe juttatni hogy Magyarországon élünk...
2019. febr. 20. 16:03
 20/26 A kérdező kommentje:
Mármint ha ő "KÉRI" akkor ennyi az összeg.
2019. febr. 20. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!