Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veled előfordult gyerekkorodba...

Veled előfordult gyerekkorodban, hogy halálosan megfenyegettek a szüleid, vagy azt mondták, hogy jobb lenne, ha meghalnál, vagy ha meg se születtél volna?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 21:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Azta, nagyon durva történetek, én le vagyok döbbenve! Nekem három gyerekem van és ha egy hosszú nap után kiabálok velük, olyan bűntudatom van. Sajnálom, hogy ezeket át kellett élnetek. Ezek a szörnyetegek sajnos megvannak győződve a maguk igazáról a végsőkig, nyilván velük is így beszéltek és verték őket.
2019. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
igen, pl. anyám mondott olyat: "én szültelek, jogom van megölni!"
2019. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Apám miután vascsővel megverte anyámat, és anyámnak sikerült megszöknie, kést tett a torkomra, és azzal fenyegetett, hogy elvágja, ha nem mondom meg, hogy melyik kanjánál van. (anyám tudtommal nem csalta meg apámat) Azután, hogy súlyt adjon a szavának, megvágta a bőrt a torkomon. Eltelt már pár év, de azóta sem bírom elviselni, ha bármi is a nyakamhoz ér. Sem egy sál, sem egy garbó (pedig milyen jól jönne télen) , a pólóm nyakát is állandóan húzgálom, a nyaklánc megfojt, hiába hosszú, akkor is, ha a nyakamban van valami, elszorul a torkom, és nem kapok levegőt.
2019. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%
Ez döbbenetes. Ezek a legnagyobb bűnözők a világon. És a nők, akik abortuszra mennek és megöletik a saját gyereküket. Nincs rosszabb gyilkos annál, aki a saját gyereke életére tör. Amíg nem volt gyerekem, nem különösebben szerettem őket, idegesítettek, állandóan nyafogtak. Aztán amikor megszületett, az első ami megdöbbentett, hogy milyen kiszolgáltatott egy kisgyerek, hát még egy újszülött. Már azon is bőgtem, amikor rájöttem, hogy sok anyámkorabeli nő rácsukta a rémülten síró újszülöttjére a szobaajtót, mert úgy nem lehet házimunkát csinálni. Pedig milyen halálfélelmet él át egy kis újszülött, ha nem lehet valaki karjában:( Hallottam én is, olyan nőtől is, aki amúgy imádta a gyerekét, hogy minek születtél meg? Ezt is borzasztó volt hallani. De ezek, amiket leírtatok, ezek borzalmasak.
2019. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok utolsó, jössz az ab ellnes dumáddal meg gyilkosozással.. Pont itt, ahol kiderül hogy sok "szülőnek" jobb lett volna a ha szülés helyett abortuszra megy.. és nem teszik pokollá a gyerekük életét!
2019. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

"Agyonverlek", "az sem érdekel ha a halottak kocsi visz el" és társai.

Ja és csodálkoznak miért nem tartom velük a kapcsolatot. A másik tesómmal puszipajtások. Ő meg tudott nekik bocsátani. Én nem.

2019. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok hozzászólóként én elég jól megúsztam. Apám el akart vetetni, anyám nem, de őszintén szólva egyikük sem akart még egy gyereket, azaz engem. Napi szórakozásuk, hogy engem b***ogassanak mindenért, lelki terrorban tartsanak. Mindenki máshoz hasonlítgatnak, mindenki sokkal jobb nálam, ne legyen semmi önbizalmam, ráadásul a boxzsák szerepe mellé a bátyám a kedvenc és az ő ballépései miatt is én vagyok a hibás. Sajnos még nem sikerült annyi pénzt összedolgoznom, hogy elköltözzek, viszont szerencsére alig van lehetőségük arra, hogy idegroncsot csináljanak belőlem. 20F
2019. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Kemeny sztorik, nekem szerencsere nem volt ilyen. Sovany vigasz, de az ilyen “szulok” jutalma az hogy nyomorultan, baratok es szeretet nelkul halnak meg.
2019. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Metionin ***** válasza:
100%
A 'kitaposom a beled' halálosnak számít? Amúgy ja, hetente legalább ettől zengett a ház hogy ki kit hogy fog megölni.
2019. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!