Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veled előfordult gyerekkorodba...

Veled előfordult gyerekkorodban, hogy halálosan megfenyegettek a szüleid, vagy azt mondták, hogy jobb lenne, ha meghalnál, vagy ha meg se születtél volna?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 21:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
96%
Sokszor megkaptam. Ezzel csak arra mentek, hogy én mivel foglalkoztam tanulással és tudtam mihamarabb el kell húznom, most átlag feletti korulmenyeket teremtettem magamnak. Ők meg azóta abban a putriban rohadnak. Kerestek, de amióta elmentem tőlük egy kezemen megtudom számolni hány szót váltottam velük. Nem az életem részei.
2019. febr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Számtalanszor. Meg másokkal is.

De ettől még a dolog nem válik "normálissá".

Veled ha ez történik, lépjél föl ellene.

Az életveszélyes fenyegetés bűncselekmény.

2019. febr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Kb minden nap. Általában próbálom itthon is kerülni anyukámat meg a lehető legkevesebbet beszélni vele mert tudom hogy mindig ez lessz a vége ha nem rosszabb. Már alig várom hogy elköltözhessek itthonról de szerintem ő is.
2019. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. :(

Anyám sokszor volt, hogy rám köpdösött, úgy megvert, hogy vérzett az orrom és olyanokat ordibált, hogy

"Mocskos autista féreg, minek jöttél te a világra?! Ha tudtam volna, hogy ilyen nyomoréknak születsz, el is vetettelek volna! Kiverem az összes fogadat, ha nem takarodsz el az utamból, te mocskos kis patkány! Mégis miért nem adott nekem az Isten ép gyereket?! Ez nem is ember, hanem egy állat! Egy gusztustalan erdei vadállat! "



Hát...

Bárcsak inkább elvetetett volna engem! :(

Ezért kár is volt megszületnem.

2020. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
anyám addig vert, amíg levegőt bírt venni és azt üvöltözte: bárcsak fojtottalak volna meg a születésed után
2020. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!