Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megértetni...

Hogyan tudnám megértetni anyámmal, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, anyu körülbelül másfél éve tudja, hogy a lányokhoz vonzódom.


Körülbelül 14 éves korom óta rendszeresen hallgatom tőle, hogy ő unokákat szeretne, folyamatosan kérdezgette, hogy melyik fiú barátom mennyire tetszik, stb.


Először azt mondtam neki, hogy biszexuális vagyok, hátha azt könnyebb lesz beadni, ennek az volt az eredménye, hogy minden nap végighallgattam tőle, hogy én csak egy nagyon nyitott ember vagyok, igazából biztos csak a fiúk érdekelnek, meg különben is honnan tudom, ha még nem volt szexuális kapcsolatom?


Azt mondta, hogy ő tudja, hogy biztos csak hetero vagyok, csak beképzelem magamnak.


Ez után volt az, hogy meggyőzte egy fiú kollégámat, hogy aludjon nálunk, azóta pedig folyamatos utalásokat tesz arra, hogy össze kéne feküdnöm xy-al,mert "f***szhiányom van"


Amióta tudja, hogy a fiúk egyáltalán nem hoznak lázba ez csak rosszabb lett.



2019. márc. 2. 18:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén? Ha mázlid van, az első igazán komoly, szülőknek bemutatós, összeköltözős kapcsolatoddal.

Én biszexuális vagyok, kb két év után feladtam. Nem jut el az agyáig. Majd ha barátnőm lesz, nekifutunk újra, addig ragaszkodni fog a kényelmes megoldáshoz, hogy nem vesz róla tudomást.

2019. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%

Aki a 18 éves gyerekét azzal traktálja,hogy unokát szeretne szerintem nem ebben a világban él.


Nem tudok a szocializmusban tutujgatott generáció miért gondolja,hogy alapvető,hogy mindenkinek majd mindent ad az állam.

Meg ő unokát akar.

ő fogja felnevelni a nyugdíjából,vagy mi?

2019. márc. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
74%

Hú, hát ez elég durva az elmondottak alapján:o Én asszem 15 voltam amikor elmondtam édesanyámnak, hogy mi a helyzet, persze kiakadt egyből, meg kérdezgette utána mindig, hogy na mi van a fiúkkal. Ha szóba került a leszbikus téma mindig elterelte a szót. Aztán lett egy srác akivel jóba lettem (nyilván csak barátilag) de anyám iszonyatosan örült, mert azt hitte szerelmes vagyok, én meg hogy a kedvére tegyek rá is játszottam. Ez persze hatalmas hiba volt, mivel a fiúk ugyanúgy nem érdekeltek, viszont anyámmal ugyanott tartottam, ami a leszbikusságom megértését illeti.

Mostanság már nem kerül elő itthon ez a téma, viszont mivel nem hoztam még lányt haza szerintem valahol belül még mindig reménykedik, hogy egy nap férjem lesz meg gyerekeim.:D

Visszatérve a kérdésedre: édesanyád nagyon nehéz esetnek tűnik, szerintem az egyetlen ami segíthet az az idő. Mindig, mikor előhozza a témát, higgadtan, határozottan mondd el neki, hogy neked nem lesz barátod, és ha lesz barátnőd, add a tudomására, vagy beszélj róla, ha tetszik egy lány. Előbb-utóbb csak megérti.:)

18/l/l

2019. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

# 22/23


azért, mert a szociban felnőtt (félrenevelt) generációknak agyilag addig sikerült eljutni, hogy munka+kaja+szaporodás = élet.

ráadásul annyira önzők, hogy nem foglalkoznak a gyerekük érzéseivel, csak azzal, hogy legyenek unokák, akikkel lehet majd gügyörészni.


a kérdező meg jól tette, hogy elköltözött, nagy eséllyel az anyja sosem fogja felfogni, iszonyat buta embernek tűnik a leírás alapján (bocs, kérdező)

2019. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Örökbefogadás nem jön szóba?! Mert akkor mondhatnád neki, hogy így is lehet unokája... Egyébként szerintem sem kell vele feltétlenül 'megértetned', majd az idő... vagy nem, akkor sincs semmi.
2019. máj. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!