Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti vállalnátok gyereket...

Ti vállalnátok gyereket húszévesen ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Saját lakás hitelmentesen, saját kocsi, havi nettó 160.000. Ft összjövedelem (a férfi keres ennyit), egyetem levelezőn.
2019. márc. 3. 22:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
18%

Igen.


Nekem is ezekre lenne szükségem. Egyelőre viszont csak a munka van meg és a takarékoskodás. De ha ezek mind meglennenek amiket felsoroltal úgy percig sem gondolkodnek. Persze csak a megfelelő tarssal és ha tényleg akarnam. (mondjuk én már készen állnék, babáznék :)


25N

2019. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

160+csp+gyes édeskevés a gyerek mellett.

2019. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
82%
Nem,és nem a pénz miatt hanem a huszas éveimet nem tolnám már el..
2019. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
86%
Kié a kocsi és a lakás? Ha nőként nincs ingatlanom és saját jövedelmem, akkor nem vállalnám be, mert az függő helyzet. Teljesen a páromra lennék utalva.
2019. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem.gondolom te még nem dolgoztál, azért nem írtad oda a fizud. Így nem lapnál támogatást sem. Én csak úgy vállalnék gyereket, ha már több évig dolgoznék a munkahelyeken és úgy mennek gyesre hogy visszavárnak. Nettó 160ezer nem elég 3 embernek
2019. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
88%
Tanuloként szülnél egy 160at kereső pasinak,ugye legalább ismered a pasit,nem ez a pár honapos v egy éves vmibe szülnél..
2019. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
96%

Én elgondolkodnék rajta, nagyon tud égni a szerelem meg minden, de a 20-as éveim erre áldozni, nincs az az isten majd a 20-as vége fele. Még el se kezdtél élni, kilépni a nagybetűs életbe és rögtön egy minimum 18 évre szóló "szerződést" kötni (a gyerekre értem ezt)


160 000 forint önmagában édeskevés egy emberre pláne egy családra nem. Előbb karrier kellene és stabil alaptőke.

2019. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Gyereket nem a jövedelmi szintem, hanem a párkapcsolatom milyensége alapján szülök. Akkor se szülök egy rossz, vagy rövid ideje tartó párkapcsolatba, ha a pasi milliárdos. A gyereknek nem a pénz fog hiányozni, hanem az apja.

Illetve huszonévesen ilyennel elvágni az egész karriered megint csak értelmetlen. Jó 3-4 évig egyáltalán nem fogsz tudni dolgozni, utána meg ember legyen a talpán akit felvesznek gyerekkel értelmes munkahelyre 0 tapasztalattal.

És a 160 ezer nettó kb zsebpénz a mai világban. 1 ember megél belőle de 3??? Egy normális babakocsi a fél fizetése. Majd ha lesz 1-2 millió tartalékotok akkor lehet rajta gondolkozni, hogy adottak az anyagi feltételek.

2019. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha még partnerem is lenne úgy, aki ugyanezt magáénak tudhatja, nem csak én, akkor lazán.
2019. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
55%
Most összjövedelem vagy a csávó keresete?
2019. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!