Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy bűntudatom van...

Normális, hogy bűntudatom van miatta?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és félig itthon a szüleimmel, félig a párommal lakok. Általában péntektől vasárnapig, vagy csütörtöktől vasárnapig vagyok távol. Most valahogy úgy jött ki, hogy elkéredzkedtem holnaptól (szerda) vasárnapig.

Bár anyukám minden nap este 7-re ér haza, megjegyezte hogy nem szeretne egyedül lenni itthon (párja 10-re ér haza), és...

Bár elengedett, bűntudatom van, amiért elmegyek. Ez normális?



2019. márc. 5. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem,anyuka foglalja el magát felnőtt nő,ne a lányát használja..

Mi az h elkéretőzől és elenged? 22 éves felnőtt vagy? Max bejelented..

2019. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Szerintem az sem normális hogy 22 évesen el kell kéredzkeden.
2019. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Anyuka tökéletesen elérte a célját azzal, hogy bűntudatot keltett benned a semmiért. Az a normális, ha a saját életedet éled ennyi idősen.
2019. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Óvodás anyukád, hogy nem bír ki 3 órát egyedül? Micsoda asszony az ilyen?
2019. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem is arról van szó, csak nálunk ez megszokás, hogy szólok, elkérem magam itthonról. Így szoktuk meg tini korom óta.

Nem, ismerem anyukámat. Nem bűntudat keltésből mondta ezt, inkább viccesen. Egyszerűen csak nekem lett bűntudatom, hogy már megint nem vagyok itthon eleget.

2019. márc. 5. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Akkor maradj otthon.. Nem vagy már tini.. Vagyis de,mert ugy viselkedsz,én 17 évesen bejentettem h ide megyek ekkor jövök..
2019. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor sem normális,h bűntudatod van.
2019. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 babyboom567 ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de ez nem normális.Mi az hogy anyukád nem akar egyedül lenni?találjon hobbit, cseteljen,facebookoljon, netezen, olvasson, főzzön, süssön, varrjon, tornázzon,tanuljon nyelvet,vagy ami érdekli, menyjen konditerembe, könyvtárba,kozmetikushoz, fodrászhoz, indítson ő barátnőkkel tornaklubbot,könyvklubbot,sütő-főzőklubbot,használja a netet, akkora tudáshalmaz van az internettel az átlag ember kezében,hogy el sem hiszik.

Én 42 éves vagyok, anyukád nem sokkal lehet idősebb mint én,viszont az én gyerekem még csak 2 éves.Viszont ha 22 éves gyerekem lenne(koromból adódóan lehetne), akkor lennék a legboldogabb, ha látnám hogy boldogul, dolgozik tanul, építgeti a saját kis életét.És nem akarnám,hogy engem pesztráljon(még ha rokkant, vagy ágyban fekvő beteg lennék, akkor is más megoldást keresnék).

Költözz el TELJESEN.

2019. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy otthon ELEGET????

22 évesen az lenne a természetes, hogy összeköltözöl a pároddal, és LÁTOGATÓBA mész a szüleidhez. Bűntudat nélkül!

2019. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
22 évesen nem kell. Nem is.... Nem szabad elkéredzkedned! Legfeljebb elmondod, de azt sem kötelező.
2019. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!