Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy bűntudatom van...

Normális, hogy bűntudatom van miatta?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és félig itthon a szüleimmel, félig a párommal lakok. Általában péntektől vasárnapig, vagy csütörtöktől vasárnapig vagyok távol. Most valahogy úgy jött ki, hogy elkéredzkedtem holnaptól (szerda) vasárnapig.

Bár anyukám minden nap este 7-re ér haza, megjegyezte hogy nem szeretne egyedül lenni itthon (párja 10-re ér haza), és...

Bár elengedett, bűntudatom van, amiért elmegyek. Ez normális?



2019. márc. 5. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én csak húsz vagyok, de jó, ha minden harmadik hetet otthon töltök szüleimmel (messze van az egyetem)

szerintem te huszonsok évesen bőven sokat vagy otthon. anyu túl fogja élni, ha eltölt három órát a családtagjai nélkül...

2019. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi okozta benned ezt az érzést? Sajnálat anyud iránt?
2019. márc. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az okés hogy otthon vagy meg megbeszéltük hogy most nem alszol otthon de elkéredzkedni?

Hogy fogsz így egyszer elköltözni?

2019. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!