Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek el kéne kísérnem...

Szerintetek el kéne kísérnem a lányom orvoshoz?

Figyelt kérdés
23 éves, és még nálunk lakik. 1 hete betegedett le, azt hittük valami vírus és pár nap múlva már jobban is lesz, csak hogy nem lett, sőt a helyzet egyre rosszabb. Magas láza van, akár 40 fokos is, és csúnyán köhög, gyenge, fáradt, alig eszik. Na most ezzel orvoshoz kéne menni, a nővérem szerint el tud ő menni egyedül, és azt mondja hagynom kéne önállósulni, ugyanezt mondja a nagyobb lányom is, a de én félek, hogy nincs olyan állapotban, hogy el tudna menni egyedül, hiszen mi van ha valahol rosszul lesz? Én dolgozom, a férjem előbb ér haza, ő szokta ápolni, és szerinte sem szabadna egyedül elengedni. Szerintetek mit kéne tegyek? Kísérjem el, vagy hagyjam, hogy önállóan megoldja?

2019. márc. 6. 19:34
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy hány éves, nagyon beteg. Én kihívnám inkább hozzá az ügyeletet.
2019. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Napok óta 40 fokos láza van, az lenne a minimum...


Ha annyira szarul van, hogy mozogni nem bír az nem egy kis megfázás...

2019. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
98%

Ebbe az esetben tökmindegy hogy a lànyod 13 éves vagy 23,segíteni kell neki. De normàlis csalàdba ez nem kérdés.

Am. én inkàbb ki hívnàm az ügyeletet.

2019. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy kísérd el!!! Ez nem kérdés! Ne is hallgass azokra, akik olyan butaságot mondanak, hogy 40 fokos lázzal legyengülve hagyd menni egyedül orvoshoz, gyógyszertárba, stb. Ez nem az a helyzet, amikor önállóságra kell valakit nevelni. Itt segíteni kell!
2019. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Ami még szörnyű az egészben, hogy ő elég kistermetű, ezáltal a súlya is kicsi. Na most ugye a kisembereken kisebb súly változás is azonnal meglátszik, ő pedig most lefogyott kb. 3-4 kilót, ami miatt nagyon sovány, és sápadt. A nővérem szerint ha ilyen helyzetben is én hozol viszem, nem lesz életre való...
2019. márc. 6. 19:45
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan azon vagyok meglepődve, hogy feltetted ezt a kérdést! Na meg azon, hogy napok óta így van és most jutottatok el addig, hogy orvos kellene...
2019. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

"A nővérem szerint ha ilyen helyzetben is én hozol viszem, nem lesz életre való..."


Ha ilyen helyzetben nem hozod-viszed, akkor nemsokára életben sem lesz.


A nővéred ostoba.

2019. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
99%

Soha nem ütöttem még meg nőt, de a nővéredet most megütném..

A kérdés meg tuti kamu, ennyire hüylék nem lehettek...

2019. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves vagyok, de ha rosszul vagyok, van, hogy még a suliba is elkísértetem magam, ha muszáj valami miatt menni. Orvoshoz is van , hogy anyum kísér, van, hogy apum elvisz autóval. Egyéb betegségem is van, így rendszeresek a rosszulléteim , de nagyon sokat jelent, hogy van velem valaki, amikor rosszul vagyok.

Egyik ismerősöm egyébként 39 fokos láznál elájult otthon, kitörtek az első fogai. Szerintem ha valaki rosszul van, mindegy, hogy hány éves, egy kísérő nem árthat.

2019. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
99%

Ne haragudjál milyen szülõ vagy te?A lányod napok óta magas lázzal küzd, bármilyen gyulladása lehet bárhol.Te még megkérdezed,hogy elkisérd-e vagy sem az orvoshoz?!Azonnal hivjatok vagy vigyétek orvoshoz.Ha egy gyerek 23 éves akkor már magára hagyjuk,ha beteg?!

Ha egészséges a gyerekem még akkor sem tudnám magára hagyni,ha problémája lenne.


Sajnálom a lányodat.Lehet lepontozni!


Ja és se a nõvéred,se a nagyobbik lányod egy igazi anyának nem mondja meg,hogy mit tegyen ha beteg a gyereke.

2019. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!