Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek el kéne kísérnem...

Szerintetek el kéne kísérnem a lányom orvoshoz?

Figyelt kérdés
23 éves, és még nálunk lakik. 1 hete betegedett le, azt hittük valami vírus és pár nap múlva már jobban is lesz, csak hogy nem lett, sőt a helyzet egyre rosszabb. Magas láza van, akár 40 fokos is, és csúnyán köhög, gyenge, fáradt, alig eszik. Na most ezzel orvoshoz kéne menni, a nővérem szerint el tud ő menni egyedül, és azt mondja hagynom kéne önállósulni, ugyanezt mondja a nagyobb lányom is, a de én félek, hogy nincs olyan állapotban, hogy el tudna menni egyedül, hiszen mi van ha valahol rosszul lesz? Én dolgozom, a férjem előbb ér haza, ő szokta ápolni, és szerinte sem szabadna egyedül elengedni. Szerintetek mit kéne tegyek? Kísérjem el, vagy hagyjam, hogy önállóan megoldja?

2019. márc. 6. 19:34
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Ugye csak trollkodsz és nem komoly ez a kérdés? Jézusom..

De küldd ki egyedül 40 fokos lázzal hátha rosszul lesz útközben mert ő már 23 éves és nem lesz önálló! Ennyire agyhalott emberek hogy léteznek??

2019. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, egy hete 40 fokos láza van, gyenge, és itt aggódsz, hogy a nővéred szerint nem lesz önálló???

Képzeld, én a 40 éves öcsémre is átmentem "vigyázni", pedig akkor már jobban volt, csak még aggódtunk.

2019. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
95%

24 éves vagyok. A szüleim gondolkodás nélkül segítenének ha bajban lennék vagy ennyire beteg lennék. És mindig mindenben segítettek akármi volt. Nálunk nem az a szokás hogy betöltöttem a 18-at aztán dögöljek meg ha beteg vagyok. És ahogy olvasom a kommenteket másnál sem ìgy van szerencsére. Akkor is a lányod lesz ha 30 vagy 50 éves lesz majd. Akkor sem fogsz neki segíteni? Milyen anya az ilyen? Gondolkodás nélkül rohannod kéne be vele az ügyeletre, nem gyakorira ilyen gagyi kérdéseket kiírni. Szégyelld el magad de nagyon!!! Vagy netezgess még pár óràt. Az a 40 fokos láz semmi.

Szívből kivánom a lányodnak hogy gyógyuljon meg! Aztán kezdjen valahol új életet nélkületek...

2019. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hány éves, ha ennyire komoly a dolog akkor jobb elkísérni, de legjobb lenne autóval elvinni ha megoldható mert azért ez így nem játék.
2019. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo ez nem jatek!! Azonnal orvos es nem szamit a kor kiserd el igenis mert valoban ossze is eshet plane napok ota ilyen es tiszta gyenge ekkora lazzal.. nem is kerdes. A noveredet meg minimum felpofoznam, remelem nincs gyereke vagy ha van elkeruli mert nagyon buta.


Sajnos nekem edesanyam igy halt meg,2 napig huzta halasztotta hogy orvoshoz menjen, harmadnap a mento jott erte es a 4 napon elhunyt. Sajnos biztosan az okat senki nem tudta megallapitani es az orvosok csak hapogtak, sosem lehet tudni ezt es nem jatek komoly gond is lehet.

2019. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette hogy kihívtad az ügyeletet, remélem jobban lesz a lányod. És vigyél neki sokszor teát, meleg italt, ha a nővéred és nagyobb lányod beszól emiatt, akkor mutasd meg nekik ezeket a válaszokat, ápold a beteg lányod ne velük foglalkozz.
2019. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
40 fokos lázas beteghez ügyeletet hívunk meg kórházba visszük, nem gyakoris kérdéseket írunk róla
2019. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Én is remélem, hogy nem valódi a kérdés, mert azonnal ügyeletet kellett volna hívni, kórházba vinni...

Ha a kérdés valódi, akkor ez azt bizonyítja számomra, hogy sokan olyan szinten befolyásolhatóak, hogy mások véleményétől való rettegés miatt nem tesznek semmit ("nővérem szerint életképtelen lesz ha ennyi idősen is elkísérem")...

Remélem, hogy nem valódi, csak képzelt szituációról, történetről van szó... :-(

2019. márc. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az a legfontosabb kérdés most, hogy a szefós nővérednek igaza van-e... nem pedig az, hogy mi lehet a gyermekeddel. Ugyebár.

Én 35 vagyok, de ha ilyen állapotban lennék, nemhogy orvoshoz vinnének, de hoznának meleg levest és betakargatnának. És le sem tudnám őket róa beszélni.

2019. márc. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Én a 45 évs férjemet elvittem hasonló tünetekkel orvoshoz, mert olyan gyenge volt, hogy vezetni sem tudott.
2019. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!