Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek el kéne kísérnem...

Szerintetek el kéne kísérnem a lányom orvoshoz?

Figyelt kérdés
23 éves, és még nálunk lakik. 1 hete betegedett le, azt hittük valami vírus és pár nap múlva már jobban is lesz, csak hogy nem lett, sőt a helyzet egyre rosszabb. Magas láza van, akár 40 fokos is, és csúnyán köhög, gyenge, fáradt, alig eszik. Na most ezzel orvoshoz kéne menni, a nővérem szerint el tud ő menni egyedül, és azt mondja hagynom kéne önállósulni, ugyanezt mondja a nagyobb lányom is, a de én félek, hogy nincs olyan állapotban, hogy el tudna menni egyedül, hiszen mi van ha valahol rosszul lesz? Én dolgozom, a férjem előbb ér haza, ő szokta ápolni, és szerinte sem szabadna egyedül elengedni. Szerintetek mit kéne tegyek? Kísérjem el, vagy hagyjam, hogy önállóan megoldja?

2019. márc. 6. 19:34
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Nincs időm a sok választ elolvasni.Miért bengedsz beleszólást abba, mit csinálj?Mi köze hozzá a nővérednek? A te lányod, mindegy hány éves.Beteg, segítségre szorul.A férjedet is elkísérnéd ilyen állapotban.Teljesen természetes, hogy vele is elmész.Nem azért mert önállótlan, hanem mert beteg, és jólesik neki ha valaki vele van.

Én tavaly a 27 éves fiamat kísértem kezelésekre 1 hétig mindennap.Van párja, csak ő nem tudott menni vele, és rosszul volt, mindenki így volt nyugodt, ha ott voltam vele.Velem is jön a férjem ha nagyon beteg vagyok.

2 éve eltörtem a kezem, férjem vidéken dolgozott, lányom pici babával otthon, a vejem kísért el az orvoshoz, meg haza is kísért.

Mi ebben a furcsa vagy rossz?

2019. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!